Ідеї лунного манікюру в домашніх умовах

Манікюр з лунками прийшов до нас з минулого: його популяризували голлівудські актриси в 20-х роках двадцятого століття. 70060_0[1]

Спочатку, модниці воліли подвійний лунний манікюр,залишаючи не пофарбованими не тільки лунулы, але і кінчики нігтів.Як зробити лунний манікюр в домашніх умовах

Для того, щоб зробити манікюр з лунками в домашніх умовах вам знадобляться: 2 (або більше) лаку, наприклад, для класичного варіанту — прозорий і червоний, як на картинці, топове покриття, а також трафарети, які ви можете купити в будь-якому нігтьовому магазині. Дуже важливо, перед початком процедури, привести ноготочки в порядок, зробити класичний манікюр.

Отже, першим ділом, нанесіть на всю поверхню нігтя лак, який ви вибрали для лунок, і дайте висохнути.
Приліпіть трафарети і нанесіть основний лак.
Акуратно відклейте трафарети і нанесіть топове покриття
Класичний лунний манікюр готовий!
Для того, щоб зробити подвійний лунний манікюр, просто скористайтесь трафаретом кілька разів.

Лунний манікюр можна робити і без трафарету, наприклад, такий варіант лунок більше схожий на зворотний французький манікюр. Все, що вам потрібно буде зробити, так це акуратно покрити нігті другим шаром лаку, але не від основи нігтя, а вище на 2-3 міліметра (в залежності від довжини нігтів).

Ще один варіант лунного манікюру, який ви можете зробити в домашніх умовах — це трикутна лунка, замість круглої. Вам знадобляться 2 лаку (відмінно поєднуються в даному випадку металеві і матові лаки), скотч, ножиці, топове покриття.

Нанесіть перший лак і дайте йому висохнути
Тепер, наклейте на основу нігтя трикутнички з скотчу, як показано на фото
Нанесіть другий лак
Відклю скотч і нанесіть топове покриття
Готово!

Варіант лунного манікюр з трикутної лункою, яка залишається не забарвленою.

Так само лунки можна робити не тільки по горизонталі, але і по вертикалі. Цей оригінальний манікюр можна легко зробити за допомогою трафаретів. Вдалими поєднаннями кольорів для даного варіанту будуть близькі по відтінку пастельні тони: блакитний, м’ятний, ніжно-рожевий і т. д.

Ми хочемо поділитися з вами ідеями лунного манікюру, серед якого зустрічаються і модні рішення для молоді і більш солідні варіанти дизайну, але головне, що практично будь-якої з них можна легко зробити в домашніх умовах. Практично все, що вам потрібно для гарного результату, це акуратність і бажання спробувати.

У 2017 році, в лунному манікюрі модно поєднувати: лаки металік (золотий і срібний) з червоним, чорним, білим; нюд і безбарвний лак з пастельними тонами, а також контрастні кольори. Гліттер і стрази, в свою чергу, додадуть манікюру закінчений і святковий вигляд.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *