9 міфів про нігті і манікюр

Міфи характерні не тільки для древньої цивілізації. 9-mifov-o-nogtyah-i-manikyureСучасне суспільство не може обійтися без них. Наші колеги з американського Nails загострили увагу на дев’яти поширених уявленнях, правдивість яких варто перевірити.

1. ПРИЙОМ ЖЕЛАТИНУ ВСЕРЕДИНУ ДОПОМАГАЄ ЗМІЦНИТИ СЛАБКІ НІГТІ

Близько до істини в цьому міфі те, що нігтьова пластина складається з протеїну (протеїни – прості білки, побудовані тільки з a-амінокислот), який називається «кератин», а желатин є одним із протеїнів. Проте не існує наукових доказів того, що він впливає на ріст нігтів. Тут же варто згадати про кальції, незначна частка якого дійсно міститься в нігтях, – велика кількість молока і інших багатих цим мікроелементом продуктів в меню не допоможе у боротьбі за здорові і міцні нігті. Однак не варто впадати у відчай, адже збалансований раціон, що включає необхідні протеїни, – корисна річ.

2. НАРОЩЕНІ НІГТІ ПОТРІБНО ЗНІМАТИ ЯК МОЖНА ЧАСТІШЕ, ЩОБ ДАВАТИ ВІДПОЧИТИ НАТУРАЛЬНОЇ НІГТЬОВОЇ ПЛАСТИНИ

Якщо майстер використовує високоякісні матеріали і вірно виконує процедуру, такої необхідності не повинно виникати. Навпаки, слід знімати нарощені нігті рідше, так як даний процес як раз і є для натуральної нігтьової пластини найбільш травматичним з усіх етапів манікюру. Інформуйте клієнтів про те, як доглядати за штучними нігтями в перервах між візитами в салон, щоб на них не з’явилося тріщин або інших пошкоджень. Людям, на деякий час відмовився від нарощування, варто порадити протягом місяця вдаватися тільки до поліровці і масло для кутикули і нігтів (це допоможе зволожити нігтьову пластину і запечатати її).

3. СЛІД УНИКАТИ МІСТЯТЬ ХІМІКАТИ ПРОДУКТІВ ДЛЯ НІГТІВ

Знайти засіб, що не має їх у своєму складі, абсолютно неможливо, так як майже все, що нас оточує, є продуктом хімічних реакцій, навіть очищена питна вода. Не існує «повністю натуральних» продуктів для манікюру. На жаль, деякі хімікати дійсно можуть завдати шкоди здоров’ю, тому звертайте увагу на склад використовуваних продуктів.

4. НАРОЩУВАННЯ РУЙНУЄ НАТУРАЛЬНІ НІГТІ

Сучасна нейл-індустрія зробила крок далеко вперед, тому професійні інструменти і матеріали дозволяють майстру не травмувати нігтьову пластину. Якщо клієнт відчуває біль, дискомфорт, його нігті потоншало його або травмовані, найімовірніше, ви допустили якусь помилку в технології нарощування. Нігті після обробки пилою не повинні бути помітно тонше! Попередьте клієнта, що використання нарощених нігтів як зубочистки може призвести до пошкодження натурального нігтя.

5. ЯКЩО ЗБЕРІГАТИ ЛАК В ХОЛОДИЛЬНИКУ, ТО ВІН ПРОСЛУЖИТЬ ДОВШЕ

Якщо ви ставите лак в холодильник, але при цьому постійно дістаєте його звідти, фарбуєте нігті і кладете назад – ні про яке продовження строку служби мова йти не може. Користь буде тільки в тому випадку, якщо ви ставите мінімум на пару тижнів в холодне місце той лак, якими не користуєтеся. Низька температура сповільнить загустіння, засіб буде рідким трохи довше. Після того, як дістанете лак з холодильника, обов’язково дайте йому зігрітися до кімнатної температури, перш ніж використовувати. Інакше сконденсувалася волога утворює бульбашки в покритті. Саме вірний засіб продовження терміну служби даного продукту – ретельно закривати флакон відразу після використання – так розчинник не буде випаровуватися. Видаліть лак з горлечка флакона, щоб пробка прилягала щільно і ретельно закрутіть кришечку.

6. ЩОСЬ ЗЕЛЕНЕ, ЗУСТРІЧАЄТЬСЯ НА НІГТЯХ ДЕЯКИХ ЛЮДЕЙ – ЦЕ ЦВІЛЬ

Вона не є характерним для нігтів людини хвороботворних мікроорганізмом, тому на нігтях з’являється дуже рідко і має коричневий або чорний колір. В основному інфекції нігтьової пластини викликані бактеріями, в число яких входить синьогнійна паличка. Вона-то і стає причиною виникнення зелених плям на нігтях.

7. ЯКЩО ОПУСТИТИ НАФАРБОВАНІ НІГТІ В ХОЛОДНУ ВОДУ, ВОНИ ШВИДШЕ ВИСОХНУТЬ

Швидкість висихання покриття залежить від швидкості вивітрювання розчинника з нього, тому в деяких салонах використовують тепле повітря, щоб висушити готовий манікюр.

8. НЕ МОЖНА ОБРОБЛЯТИ НІГТІ ПИЛОЧКОЮ В РІЗНИХ НАПРЯМКАХ, СЛІД ОБПИЛЮВАТИ ТІЛЬКИ В ОДНУ СТОРОНУ

Якщо рівень абразивності підібраний правильно (180 грит і більше) і тиск на ніготь не дуже сильне (дотик легке, без натиску), зворотно-поступальні рухи не завдадуть нігтя ніякої шкоди. Обробляючи натуральні нігті, не використовуйте пилки абразивністю менше 180 грит, так як вони можуть травмувати нігтьову пластину незалежно від того, які рухи відбуваються.

9. ДЛЯ ПІДТРИМКИ ЗДОРОВОГО СТАНУ НІГТІВ НЕОБХІДНО ЗРІЗАТИ КУТИКУЛУ

Багато хто помилково називають кутикулою эпонихий. Кутикула – це мертва шкіра на поверхні нігтя, тоді як эпонихий утворений живий. Зрізати його не рекомендується, а в деяких штатах США навіть забороняється санітарними нормами і правилами, так як дуже часто під час цієї процедури пошкоджується жива шкіра, прикриває матрикс нігтя, і в рану потрапляє інфекція. Крім того, постійне видалення эпонихия може з часом викликати потовщення шкіри і утворення рубця. Краще потримайте руки клієнта в теплій воді 10 хвилин і за допомогою шматка м’якої тканини відсуньте розм’якшилася шкіру в основі нігтя або просто використовуйте засіб для видалення кутикули, щоб розчинити мертву шкіру на його поверхні.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *