Аромати з ароматом бергамоту

Не повірите, але бергамот, незважаючи на наші вистави — дерево, створене з гібридизацією певного сорту апельсина і лимона. Його листя відрізняються різким ароматом, а гілки покриті гострими шипами. Він незвичайно красиво цвіте: білі квіти нагадують зірку і пахнуть сильним і приємним ароматом.

Батьківщина Бергамоту — Марокко, але зараз його вирощують, і на півдні Італії. Також він росте й в Індії, Китаї, країнах Чорноморського узбережжя. Бергамот може виростати тільки в теплому і вологому середовищі.

Плоди рослини мають величину лимона і абсолютно без смаку. На вигляд вони нагадують щось середнє між грушею і лимоном. Вирощують бергамот, в основному, для отримання олії, з якого виробляють цукерки, популярні у Франції, додають в чай, використовують для ароматерапії. Але найпопулярніше воно в парфумерії.

Масло бергамота, добувають з шкірки, де масла знаходиться достатньо. З шкірки одного плоду можна отримати близько 1 мл. олії з яскравим ароматом і смаком. Крім шкірки масло можна виробляти з плодів, квіток і листя.
Бергамот, так само, отримав широке застосування в медицині. Вважається, що масло бергамота має заспокійливу дію, нейтралізує негативну енергію.

Бергамот в парфумерії.
Бергамотове масло активно використовується в парфумерії. Історія згадує, що бергамот це інгредієнт самого першого одеколону, виробленого італійськими парфюмерами у місті Колоні.

Як пахне бергамот?
Цей м’який легкий аромат чудово поєднується з маслами апельсина, неролі і огортає нас справжніми букетами своєрідних ароматів.

Narciso Rodriguez For Her
Парфум, створений для люблячої свободу, зухвалої жінки. Аромат зачаровує і огортає, роблячи з його носіями справжню загадку. Нота бергамоту грає в компанії з мускусом, коріандром, амброю, ветвивером, і ваніллю.

Black Orchid Tom Ford
Якщо ви бажаєте знати, чим же пахне розкіш, спробуйте цей аромат. Парфум пристрасний, загадковий. Спеціально для відтворення цього аромату був вироблений новий сорт чорної орхідеї. Спокусливий і насичений Том Форд дає своїй власниці відчуття впевненості і привабливості. Солістами з бергамотом жасмин, іланг-іланг, орхідея, пачулі, амбра, ваніль.

Chanel №19
– аромат для сучасної, впевненої жінки, вона знає, що хоче від життя. Ноти парфуму розкриваються дуже сміливо: гіркувато-зелене початок, далі набуває чуттєву насолоду. Внаслідок своєї незвичайності, аромат має гідне місце серед елітної парфумерії. Разом з бергамотом тут присутні неролі, гальбанум, гіацинт, жасмин.

Armand Basi In Red
Парфум для непередбачуваних жінок. Він носить в собі вогонь любові і невинність першого поцілунку. Цей аромат, аромат літа, багатого на тонкі квіткові аромати, вносить в нього всю свою красу. Разом з бергамотом присутній мандарин, жасмин, троянда, мускус.

Christian Dior Addict 2
Парфум з неприборканим вибухом чуттєвості, який вносить у ваше життя багато різноманітності. Тонкий, жіночний аромат дарує вам відчуття свята, створюється враження екзотики і райських островів. Разом з нотами бергамота в парфумі так само грейпфрут, апельсин, кавун, ананас.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *