Аромати з ароматом морського бризу

Морські видання – відносно молодий напрямок в парфумерії. Подумати тільки, перший аромат з нотками моря з’явився лише на початку 90х років, не дивлячись на те, що назви, пов’язані з водою з’являлися на флаконах і раніше. Так, в 1952-му році Estee Lauder представив Youth Dew — «роса молодості», та й саме слово одеколон перекладається як «кельнська вода». Водяні аромати, які були створені за останні 20 років, що відрізняються від видань, які існували раніше.

Чим пахне море?
Кожен, хто хоч раз був на узбережжі моря, знає, що воно пахне сіллю, водоростями, йодом і свіжим повітрям. Британські вчені з’ясували, що, виявляється, воно пахне газом зі складною назвою — диметилсульфід. На північному узбережжі Англії дослідники виявили бактерію, яка виробляє його.

Морські ноти в парфумерії
Родоначальником напряму вважається аромат від японського бренду Kenzo під назвою Kenzo pour homme (1991). Не дивно, що першим водним парфумом став саме аромат для чоловіків, адже море — це хвилі, вітер і повні небезпек пригоди. Створюючи новинку, Kenzo намагався передати йодистий повітря, туманну млу і нотки устриць. В результаті вийшла досить свіжа, п’янка й незвичайна композиції.

Роком пізніше, інший японський парфумерний будинку повторив успіх співвітчизника. Issey Miyake представив видання l’eau d’issey присвячений герою міфів про Одіссея. У флаконі переховувався легкий, свіжий, чистий аромат, який викликає образ дзеркальної водної гладі, нескінченного морського спокою і тиші.

У 1992 році продовжив морську тему і Christian Dior випустивши знаковий аромат з ім’ям Dune. Повітряна і енергійна композиція навіяна прогулянкою уздовж затоки по мокрому піску.

Через кілька років з’явився улюблений багатьма чоловіками аромат Acqua di Gio від Giorgio Armani. Особливістю цього видання є те, що парфумери втілили у запах терпкий присмак морської води, який дивним чином поєднується з жасмином, гіацинтом і мускатним горіхом.

Швейцарський бренд Davidoff відкрив ще одну грань водного напрямку аромат Cool Water. Композиція навіяна потужним нащадком, що нагадує, швидше, водоспад, ніж море.

Не обожли увагою і прекрасну половину людства, випустивши дуже жіночний аромат Aquaflore під лейблом Carolina Herrera. Свіжа, ніжна і романтична квіткова композиція навіяна запахами весняного саду, фруктової води та свіжості водяних квітів.

Ще одне жіноче морське видання — Eau Marine від Les Copains, яке підкреслює індивідуальність і незалежність жінки, яка вирушила в морську подорож. Фруктово-квітковий букет повний ніжних нот індійського жасмину, магнолії, білого кедра, амбри, білої лілії, рожевого персика і білої дині.

Ще одним морським виданням стала сонячна вода – Sunwater від Lancaster. Її творці, надихнувшись враженнями від пляжного відпочинку, помістили хвилюючу морську вологу в контекст золотавих сонячних променів. Композиція побудована на відтінках троянди, зеленого яблука, амбри і деревини.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *