Аромати з запахом дощу

Як може пахнути дощ? Протертою листям? Озоном? Квітами з вологою? А можливо, запах дощу — це збита першими краплями пил, що піднімається вгору з міських мостових? Давайте уявимо, можливо хтось з парфумерів знайшов відгадку!

Hermes Un Jardin Apres la Mousson
Чистий, вологий запах схожий на зливу, брызнувший в літній спекотний день. На створення представленого аромату, парфумерів надихнула подорож по Індії, а саме штат Керал. У цьому куточку світу, сезонний вітер може поменятся раптово, приходячи з грозовими хмарами . Стихія часто викликає в Кералу повені.

У початкових нотах Un Jardin Apres la Mousson ми чуємо прохолодне звучання перцю та імбиру. Пізніше воно стає все солодше і чуттєвішими, поступаючись кардамону і кориандру — ніби між розривами хмар раптом усміхнулося сонце.

Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca
Вночі лив дощ, але з приходом сонця хмари розтанули. І тепер можливо насолодитися гуляючи по вкритій росою траві. Свіже ранок дарує нам запахи лимона, зеленого чаю і м’яти.

Guerlain Quand Vient La Pluie
Поетичне назву «Коли йде дощ» придбало нобычно ніжне звучання фіалки і геліотропа з класичної жіночої базою. Початкові ноти складаються з бергамота, ніжного неролі і розмарину. В серці — геліотроп, красуня фіалка і тонкий жасмин, які огортаються серпанком амбри, м’якого праліне, пачулі і чуственного мускусу.

Annick Goutal Un Matin d Orage
В цьому парфум, Камілла Гуталь передала свої чуства від про подорож по Японії: про один прекрасний ранок, коли вона вийшла в прим’ятий нічною бурею сад.

Легка, жіночна композиція схожа на послегрозовой повітря, насичений озоном, запахом ще не висохлих гарденій, під ранковим сонцем. Додаткові ноти — сицилійський лимон, імбир, а так само магнолія, жасмин і сандал.

La Prairie Silver Rain
Початковий аромат косметичної фірми La Prairie, Silver Rain передає дивовижне природне явище, яке можна спостерігати в Альпах. Краплі дощу перетворюються на крижані кристали незвичайної краси, а навесні вони тануть і падають дощем з величезної висоти — це і носить назву «срібний дощ». Сильно свіже цитрусово-специевое початок (квіти вербени), розквітає в екзотичні квіткові ноти серця. Потім вступають акордом теплі тони сандалового дерева, ваніль, мускус. В базі парфуму спостерігаємо водяну свіжість, згадуючи мокру землю, запах вологого листя. Чуємо соковиту ожину, аніс, сливу, солодкість і глибоку східну суміш акорду дерева уд.

La Prairie Midnight Rain
Не втрачайте час на сон! У нічному саду, який наповнений квітами і фруктами, йде проливний дощ. Парфум об’єднує бальзамічні квіткові ноти, м’які фрукти і деревні акорди. Midnight Rain, складний аромат відкривається нам поступово. Ці парфуми з запахом дощу більш солодкі, чуттєві.

Наше дощове подорож може бути нескінченним. На шляху нам зустрінуться O-zone Sergio Tacchini і Aquaman Rochas.
Грозові ноти містять деякі аромати Jo Malone, Монтале. Який з парфумів найбільше передає запах дощу, як ви вважаєте?

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *