Аромати з запахом мускусу

Мускус є одним з найбільш дорогих інгредієнтів у парфумерії. Важко сказати точно, коли вперше в духи додали речовина, добута із залоз оленя. Носієм мускусу, в класичному розумінні цього назви, є кабарга. Цей безрогий олень, що живе в Сибіру і Північної Монголії. Статеві залози самця виробляють речовину, по вигляду нагадує мед, червонуватого відтінку. З часом мускус твердіє і стає чорного кольору.

До середини XIX століття в парфумерії використовували тільки мускус тваринного походження, до тих пір, поки в 1888 році не відкрили рослинний мускус. Аналогічні по запаху, але здобуті більш гуманним способом з рослин або створені штучно речовини використовуються і донині.

Уявіть тільки, для отримання 1 кг мускусної субстанції потрібно було вбити 140 оленів. Саме тому зараз видобуток тваринного мускусу знаходиться під суворим контролем різних міжнародних організацій по захисту тварин.

Як пахне мускус
Кожна людина чує цей компонент по-різному. Комусь він пахне милом, а іншому м’якою, переливчастою молочної серпанком, а третій — жорсткої анималикой з деревним відтінком. Володіючи складним, багатогранним ароматом, мускус трохи нагадує запах чистої шкіри, кореня дягелю аптечного і насіння гибискуса.

Мускус в парфумерії
Мускус можна знайти в складі базових нот безлічі ароматів, адже він є потужним фіксатором. Він легко може прикрасити собою насичений орієнтальний або свіжий квітковий або фруктовий аромат. Розглядати ці видання я не буду, краще розповім про композиції, в яких цей компонент є провідною скрипкою.

Мускусні аромати Narciso Rodriguez
Всього за сім років, американський парфумер Narciso Rodriguez випустив більше десятка мускусних композицій. Ставши визнаним фахівцем в цьому напрямку, він підкорив багатьох першим же своїм виданням Narciso Rodriguez For Her. Солодкувато-мускусні відтінки створюють женсвенную і сексуальну пірамідку, яка не залишає нікого байдужим. Тут, проступаючи крізь гострі і агресивні верхні ноти, ніжні, густі і солодкі відтінки перетворюються м’які бальзамічні півтони.

Не можна не відзначити аромат Narciso Rodriguez For Her Musk, де мускус виступає в супроводі іланг-ілангу, жасмину і квітів апельсинового дерева. Ще на розум приходить жіночий For Her Musc Intense і чоловічий For Him Musk. Ще є Narciso Rodriguez Musc for Her, де мускус розкривається на тлі флердоранжу і османтуса.

Цікавим є і парне видання Essence і Essence Eau de Musc. Цей чистий і одночасно домінуючий запах по-справжньому довгограючий і чуттєвий. Рожево-ірисовий дует додає видання для прекрасної половини жіночності. Essence Eau de Musc дуже схожий на свою пару, але тут більш явним стає ірис.

Cacharel Noa
Чистий, ніжний, класичний і жіночний аромат. Композиція скромна, стримана і жіночна, оточує прозорим серпанком. Крізь мускусний вуаль проступають пудрові квіткові нотки і солодкі деревні відтінки.

M. Micallef Royal Muska
Суміш мускусних і квіткових відтінків, яка підкорює з першого подиху, ледь помітно, але назавжди. Парфумерна мелодія змішується з ароматом шкіри і утворює особливу інтимну гармонію. Воістину королівський аромат, де мускус і троянда доповнюють один одного, створюючи ідеальне поєднання.

Мускусні аромати Montale
Особливою любов’ю до мускусу відзначився Монталь, випустивши цілу серію мускусов. Це і імбирний Ginger Musk, і рожево-мускусний Roses Musk, східний Aoud Musk і фруктово-полуничний Fruits of the Musk, а також гранатово-квітковий Dew Musk (гранат, іланг-іланг, пачулі).

Мускусна колекція Tom Ford
Після експериментів з ваніллю, тютюном і ветівером Tom Ford вирішив зайнятися мускусом. В минулому році з’явилися відразу чотири аромату на мускусної основі.
Для дизайнера справжній мускусний аромат не повинен бути високим або важким. Вдихати мускус – це як вдихати аромат голої шкіри. У колекції представлені квітково-мускусний Jasmine Musk, Urban Musk з трохи більш вираженими анималистическими нотами, чистий кремовий Musk Pure і White Suede – аромат, що поєднує ноти мускусу і шкіри.

А ще можна спробувати Amouage Gold for her, Maitre Parfumeur et Gantier Fraicheur Muskissime, Incense & Musk Henri Bendel і багато інших.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *