Аромати з запахом м’яти

М’ята — рід багаторічних трав, всі види сильно пахнуть, більшість з них містить багато ментолу. Існує близько 20-25 різновидів, які произрастаеют, головним чином, в помірному поясі Північної півкулі. Деякі сорти культивуються як ефірномаслові і лікарські рослини.

М’ята, одне з найдавніших, лікарських, запашних рослин. Перші відомості про її використання можна віднести до стародавніх часів: на клинописних дощечках ассірійців, в гробницях єгипетських фараонів. Всі різновиди м’яти люди використовують вже багато тисячоліть. Стародавні римляни вірили, що аромат м’яти підвищує розумову діяльність.

В свіжому і сухому вигляді м’ята активно використовується в кулінарії. Її додають в м’ясні, рибні і овочеві страви, пироги. М’яту використовують у спиртних і фруктових напоях (Згадаймо хоча б «Мохіто», ароматний чай). М’ятним настоєм лікують кашель, головний біль, нудоту та ін.

Як пахне м’ята?
Яскравий, освіжаючий, зелений запах, дарує бадьорість і настрій. Запах м’яти має цілющий ефект: призводить функції багатьох органів людини в норму.

М’ята в парфумерії
У парфумерії застосовуються як перцева м’ята, так і водна і болотна. Парфумери вподобали це рослина дуже яскравий і незабутній запах. На жаль, в даний час використовується в парфумерії, в основному, синтетичний ароматизатор м’яти.

Guerlain Aqua Allegoria Mentafolia
Літній освіжаючий аромат, де крім м’яти ви зможете знайти ніжні ноти мандарина, зеленого чаю, листя жасмину і троянди. Видання буквально пронизаний красою теплих днів.

Creed Royal Water
По істині Королівська вода! Поряд з іншими акцентами, м’ята додає композиції прохолоду, яка не втрачається протягом всього аромату. Видання дарує чудовий настрій, влюбляя в себе завдяки своїй шляхетності, свіжості і неповторності.

Jo Malone White Jasmine & Mint
White Jasmine & Mint – свіжий квітковий аромат, що складається з м’ятного акорду дикої і перцевої м’яти, доповненого жасмином з полів Південної Франції. Аромат відкривається нотами ромашки, коріандру, кардамону, бергамоту, м’яти, чорної смородини. В базі аромату так само ми чуємо кедра, мускусу, м’яту, ветивер, сливу і гваяковую деревину.

Parfumerie Generale Harmatan noir
Композиція зобов’язана своїм ім’ям легендарного вітру харматтана — старому тиранові пустелі. Аромат навіяний диханням Сахари, а композиція побудована на нотах спецій, сухого вітру, жасмину, курній деревини і солі. М’ята з’являється лише в базі, у вигляді м’ятного чаю, як ковток приємною і довгоочікуваної свіжості посеред пустелі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *