Аромати з запахом шкіри

Шкіра загадкова. Коли наносиш на себе «шкіряний» парфум, замислюєшся — а яку шкіру уявляв собі автор, створюючи цей аромат? Яка вона на дотик? А колір? І врешті-решт — як її «запхали» у флакон? Адже всі чудово знають, що це не квіткова есенція.

Родоначальником шкірних ароматів стало створене для короля Георга III видання Creed Royal English Leather. Монарху настільки сподобався запах рукавичок, що він попросив парфумера створити парфуми з точно таким же запахом. До речі, в той час рукавички рясно поливали арома-маслами, з нюансами мускусу, амбри і сивет. Це робилося для того, що б зірвати противний запах шкур, який вони придбали в процесі дублення.

Як пахне шкіра?
Шкіра має специфічний і ні на що не схожий яскравий і багатий аромат, навеивающий спогади про найкращі моменти в житті. Цей природний, чуттєвий і незабутній запах максимально близький до нашого тіла. Але не варто забувати, що ноти шкіри, що використовуються в парфумерії, штучні. Це суміш шкіри та інших ароматів, адже натуральна шкіра має неприємний запах в чистому вигляді.

Шкіра в парфумерії
Шкіряні аромати об’єднали аромати з сухими нотами (дим, пальників дерево, сажа тютюн) з квітковими мотивами. Якщо класифікувати аромати із запахом шкіри за статевою ознакою, то вони перебувають посередині між типово жіночими і типово чоловічими виданнями. Багато парфумери поділяють шкірні аромати на три групи: шкіра, шкіра + квіткові ноти та шкіра + тютюн.

Serge Lutens Daim Blond
Біла замша викликає негайні асоціації з бездоганним смаком і природною елегантністю. Аромат шкіри зустрічає нас з перших секунд і супроводжує аж до самого останнього моменту звучання. Також в пірамідці переливаються відтінки тосканського ірису, абрикоса, цейлонського кардамону, геліотропа і глоду. Завершує пірамідку теплий акорд мускусу.

Robert Piguet Bandit
Створений понад півстоліття тому Bandit від Robert Piguet, донині залишається одним з найвідоміших класичних ароматів із запахом шкіри. Сам творець описав своє творіння як «парфуми із запахом шкіри та хутра». Оригінальне, деревинно-пряний жіноче видання володіє неймовірною силою тяжіння і чарівністю. Парфум присвячений неординарним, сміливим і незалежним особам. Основні ноти: неролі, апельсин, іланг-іланг, жасмин, тубероза, шкіра, пачулі, ветивер і мускус.

Guerlain Cuir Beluga
Сучасна інтерпретація теми шкіри. Альдегідні ноти, мандаринів і апельсинів, посилені иммортелями, зливаються з глибокими витонченими нотами шкіри, амбри, геліотропа і ванілі.

Tom Ford Tuscan Leather
Справжній шедевр, один з кращих шкіряних шипров. Парфумер, звичайно, здорово ризикував схрещуючи малину з шкірою, але як кажуть:»Хто не ризикує, той не п’є шампанського». І результат себе виправдав. Композиція з першого подиху підкорює назавжди. Прокурена шкіряна куртка, прикрашена смолами з шафраном і чебрецем, полита малиновий джем — вельми вишукано і незвично. Аромат з тих, з якими довго спілкуєшся, що б зрозуміти, наскільки він самобутній і прекрасний, що б потім з ним не розлучатися.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *