Біографія Bertrand Duchaufour

Bertrand Duchaufour — французький парфумер, який заслужив повагу серед нішевих брендів за створення ароматів, що поєднують в собі найвища якість, розкіш і оригінальність. На його рахунку — Christian Dior Fahrenheit Summer, Eau D Italie Bois d Ombrie, Escada Tender Light, Givenchy Amarige D Amour, Christian Lacroix Bazar і багато інших.

Довгий шлях до парфумерії
Бертран Дюшофур народився і виріс у Нансі, в 16 років переїхав у Париж. Молодість не давала йому серйозно задуматися про професії, але у нього була ідея піти по стопах батька і брата, які займалися дослідженнями в сфері геології та ґрунтознавства. В цей час він знайомиться з дівчиною, пристрасно люблячої духи. Вона носила тоді красивий аромат Chanel Chanel N19, вразив юного закоханого своїм звучанням на шкірі.

Молодий чоловік кілька років жив у Парижі, закінчив навчання в університетах у Марселі та Ліоні. Коли йому виповнилося 25 років, вирішив поїхати в Грассі на південь Франції, щоб вчитися парфумерії.

Лише через деякий час, завдяки старому другові, Бертрану Дюшовуру представилася можливість відвідати 6-місячні курси парфумерії в Грассі. Свої перші кроки в кар’єрі він почав в Lautier-Florasynth, потім продовжив опановувати мистецтво парфумерії в Symrise, Creations Aromatiques. Вже у 2007 році він стає незалежним парфумером, які працюють з різними парфумерними будинками.

Оригінальна манера роботи
Bertrand Duchaufour одночасно працює над кількома проектами і союзником у цьому процесі виступає… час. Приступивши до створення одного аромату, він може відкласти його і переключитися на інший проект. Через 15 днів, а то і 3 тижні, парфумер знову береться за перший проект. Виходить ефект «погляду зі сторони», що дає можливість зосередитися на складанні ідеальної композиції. Це принципова манера майстра, його спосіб роботи. І чим більше проектів, контрастують один з одним, тим легше створюються шедеври.

Творчий процес побудований на двох фундаментальних принципах: по-перше, ідеальний баланс досягається за рахунок притягання протилежностей, як інь і янь; по-друге, нічого не зникає, не створюється — все трансформується. Bertrand Duchaufour у своїх творах розкриває секрети природи, грає з контрастами.

Що надихає Bertranda Duchaufoura
Як зізнався Bertrand Duchaufour в одному з інтерв’ю, жодна людина не може надихнути його, за винятком випадків, коли доводиться працювати за індивідуальним замовленням. Як відомо, парфумер любить подорожувати, крім того, він також музикант та фотограф. А натхнення може послужити чудовий момент, атмосфера в певному місці або навіть просто настрій.

Завдяки можливості працювати без фінансових обмежень, Bertrand Duchaufour намагається тримати палітру використовуваного сировини як можна ширше. У своїй роботі парфумер воліє використовувати пачулі, ірис, насіння абельмош, ладан. Це його улюблені ноти, до яких він повертається знову і знову.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *