Біографія Laura Biagiotti

4 серпня 1943р в сім’ї римських дизайнерів Биаджиотти народилася дівчинка. Їй дали ім’я Лаура, «увінчаний лавровим вінком» .

Як показала життя, ім’я стало доленосним. Вже в 23 роки Лаура створила власний бренд. Зараз ця чарівна жінка носить гордий титул «королеви кашеміру», так як Лаура – одна з найбільш відомих італійських дизайнерів у фешніндустріі.

У 1996 році пішов з життя її вірний помічник і надійна опора, Джанні Чинья, чоловік, який підтримував Лауру у всіх її починаннях. Дочка Лаури, Лавінія, увійшла в сімейний бізнес 1995 р., а в 2005 стала віце-президентом компанії.

Живе відомий модельєр в прекрасному старовинному замку, розташованому в околицях Риму. Площа резиденції Биаджиотти становить близько 150 га. На території маєтку є навіть величезне поле для гри в гольф. У сімейному володінні знаходяться також близько 600 бутиків, відкритих у всіх модних точках світу.

Лаура Биаджиотти, з ранніх років добре розбирається в живописі, колекціонує полотна відомих художників минулого і сьогодення. Картин в її володінні стає все більше. Биаджиотти багато витрачає на благодійність і меценатство. На ремонт сходів Капітолію Лаура зробила пожертву в мільйон доларів.

Віра в бога для Лаури є основоположною. Вона виховувалася в сім’ї католиків. В релігії вона черпає сили і впевненість, не дозволяючи собі надмірностей. Лаура — справжня пуританка. Головні риси характеру Биаджиотти — оптимізм, цілеспрямованість і віра в успіх, вміння ніколи не здаватися, не пасувати перед труднощами. У прагненні до досягнення поставлених цілей їй завжди допомагає підтримка рідних і близьких, родини.

Биаджиотти знає, що головне для дизайнера, створювати те, що подобається людям і робить тебе щасливою. На цьому шляху вона ніколи не буде зупинятися і опускати руки, потрібно завжди дивитися вперед, сміливо йти до наміченої ціліше, підкоряючи, нову вершину.

Захоплення археологією і архітектурою відіграло значну роль у створенні парфумерної лінії дизайнера. Натхнення прийшло миттєво. Прогулюючись по численних патіо в старому Римі, Лаура побачила колони з тесаних каменів, вершини яких вінчали капітелі. І вона представила форму флакона для парфумів. Легку напівпрозору конструкцію оригінальну і незвичайну. Духи так і називалися «Roma», в честь вічного і безсмертного міста. Флакон-колона, античний і витончений. Аромат зберігав відчуття стародавньої таємниці, завісу над якою належало відкрити. Рим – загадка, Рим-велич минулих часів, Рим, по вузьких вуличках якого гриміли кроки легіонерів і патриціїв, примар минулого. І Рим – сучасний і динамічний, веселий і доброзичливий, наповнений гомоном і сміхом дозвільно хитаються натовпів туристів.

Перші парфуми Лаури були випущені в 1988 р, вони миттєво стали популярними. «Roma» характеризувався, як прекрасний і чарівний аромат для фантастичних і пристрасних жінок. Основу композиції становили: ваніль, троянда, фіалка, жасмин, лимон, гіацинт, флердоранж і бергамот.

На хвилі успіху жіночого аромату був створений «Roma Uomo», чоловіча версія, більш філософська, сувора і мужня. Ноти аромату для сильної половини: благородний сандал, тваринний мускус, солодка ваніль, кедр, терпкий лавр, свіжі відтінки грейпфрута і мандарина.

Лаура не могла обійти у своїй парфумерному творчості ще одну архітектурну перлину Італії, місто любові і серенад, місто каналів і маскарадів, місто великих тенорів і веселих гондольєрів, сонячну Венецію. Аромат «Venezia» був випущений в 1992р.
Композиція, присвячена Венеції, яскрава і іскриста, наповнена середземноморської чуттєвістю: чорна смородина, ніжний жасмин, ароматна деревина, стиглий манго і красуня троянда. У «Venezia» Биаджиотти втілила атмосферу цього древнього міста, плескіт хвиль, що б’ються про фасади будівель, відблиски сонця над каналами вуличок, тінь ажурних мостів і пісні гондольєрів.

У 1994 р Биаджиотти випустила іменний аромат «Laura», ніжний і чистий. Композиція складена з нот ромашки, білої фрезії, лілії, персика і фіалки.

Безперечно одним з найбільш знаменитих ароматів дизайнера став «Sotto Voce» ( « Напівголосно», «Шепіт»). Парфум для цієї belladonna, прекрасної дами, краса якої бездоганна і гідна поклоніння. Аромат яскравий, незабутній, з нотами сандалу, ванілі, жіночною троянди, цикламена. Був випущений в 1996 р.

Всі аромати, створені Лаурою Биаджиотти, створені і адресовані для стильних і незалежних людей, сучасних, цілеспрямованих і вольових. Вони підкреслюють стиль життя і характер своїх власників, створюючи особливу ауру для неординарних особистостей.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *