Брови будиночком

Краса погляду – це не просто глибокі і виразні очі, але і їх обрамлення – брови, а одним з найпривабливіших вважаються брови будиночком.

Ця форма багато кому підходить, і її можна легко зробити в домашніх умовах.

Кому підійдуть брови будиночком?

Таку іронічну назву форма брів будиночком отримала через схожість з похилою покрівлею будівель: вона трикутна і з різким зламом. Прийнято вважати, що форма брів жінки повинна відповідати її формі обличчя. Це правда, адже лише так весь образ придбає закінчений вираз. Саме тому, перед тим як зробити форму брів будиночком, переконайтеся, що вона вам йде. Це легко. Підійде така трикутна форма тільки тим представницям прекрасної статі, у яких природний злам розташований ближче до середини.Звичайно, можна і самостійно підняти куточки брів в необхідній вам точці, але в такому випадку особа постійно буде виглядати здивованим.

Гарний різкий вигин, розташований в природному для нього місці, дозволить їх власниці виглядати молодше. При цьому він додасть образу рішучості. Але якщо у жінки кругле або ромбовидное особа, то краще не вчитися тому, як правильно щипати брови будиночком, так як вони не будуть добре поєднуватися з іншими рисами і візуально зменшать овал обличчя.

Ви хочете швидко визначити, чи підійде така форма? Це легко! Будь тінями світлого відтінку ретельно затушуйте всю лінію брів, а потім, озброївшись звичайним косметичним чорним або коричневим олівцем для брів, намалюйте бровки будиночком. Посмотритесь в дзеркало: ви відразу побачите, чи йде вам така форма і підкреслює вона красу вашого обличчя.

Як вищипнути брови будиночком?

Перед тим як красиво вищипнути брови будиночком, необхідно провести підготовчі процедури: ретельно очистіть шкіру обличчя спеціальними засобами для вмивання, потім зробіть парову ванночку або накладіть теплий компрес на зону брів, а після збризніть шкіру знеболюючим спреєм, якщо у вас низький больовий поріг.

Далі необхідно розставити основні точки:

  1. Крапку в початку брови – вона повинна бути на одній лінії з крилом носа.

 

  1. Точку зламу – її потрібно розташувати на лінії, яка починається на крилі носа і проходить крізь райдужну оболонку ока.

 

  1. Точку закінчення брови – це точка, яка є закінченням лінії, що проходить від крила носа до зовнішнього куточка ока.

 

Розставивши такі точки, ви відразу ж побачите, як правильно вищипнути брови будиночком, адже всі волоски, які залишилися за їх межами, підлягають негайному видаленню. Тільки видаляйте їх рівномірно і постійно стежте, щоб ширина і форма їх залишалася природною, але кінчики зробіть трохи тонше початку. Довгі волоски потрібно підстригти.

Як намалювати брови будиночком?

В деяких випадках, навіть коли жінка надає правильну форму брови і видаляє всі зайві волоски, форма виходить негарна. Її можна виправити, але для цього необхідно знати, як правильно малювати брови будиночком. Малювати ідеальні бровки такий трикутної форми потрібно за тією ж схемою, що і вищипувати. А ось хвостик найкраще зробити такої форми, щоб його головка не була опущена занадто низько.

Щоб як можна більш точно і швидко намалювати брови будиночком, потрібно:

 1. Правильно вибрати відтінок олівця, який повинен відповідати кольору брів.
 2. Заточити олівець, щоб він був гострим.
 3. Відкоригувати олівцем не тільки форму, але і зробити їм дрібні штрихи в місцях, де бракує волосків.
 4. Затушувати хвостик і початок брів матовими тінями з допомогою спеціальної кисті.
 5. Нанести на брови закріплює гель, щоб вигин зберігав свою виразність на протязі довгого часу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *