Брови для круглого обличчя

Очі традиційно називають дзеркалом душі. А що ж брови?

 Їх, мабуть, можна назвати відображенням наших емоцій і настрою. А для жінки брови — це ще й показник того, наскільки вона піклується про свою зовнішність, прагне виглядати доглянутою і привабливою.

Акуратні брови грамотно скоригованої форми при будь-яких природних даних допоможуть виглядати бездоганно. Для круглого обличчя форма брів — питання далеко не пусте, та давайте-ка в ньому грунтовно розберемося.

Як підібрати форму брів для круглого обличчя?

Кругле обличчя від природи досить широке, з м’якою лінією підборіддя і заокругленної лінією росту волосся. Щоб наблизити його контур до овалу, доводиться вдатися до певних хитрощів, і лінія брів здорово допоможе в цьому. Ідеальні брови для круглого особи — зламані, з досить високим підйомом і відносно коротким хвостиком. Такі брови зміщують акценти з горизонталі на вертикаль, візуально подовжують верхню частину обличчя і звужують його. Сама невдала форма — кругла, або дугоподібна, яка лише додає округлості, повторюючи обриси особи.

Одна справа — сказати, а як же правильно намалювати красиві брови для конкретно взятого круглого обличчя? Все просто, потрібно визначити три головні точки: початку брови, її зламу і кінця. Для цього подумки малюємо на обличчі вертикальну лінію, що проходить через зовнішній край крила носа і внутрішній кут ока (можна взяти олівець і прикласти його до обличчя). Точка перетину цієї лінії з бровою буде її початком (точка А). Проводимо другу лінію — від крила носа через зовнішній край райдужної оболонки ока і до брови, де буде знаходитися точка її зламу (точка В). Третя лінія пройде теж від крила носа, торкнеться зовнішнього куточка ока і там, де вона досягне брови, позначимо точку її закінчення (точка С).

Ось ми і визначили контури ідеальних брів для круглого особи (дивіться фото). Ділянка від А до В — це підйом брови, її основна частина, тут її ширина не змінюється, а від точки В до С — хвостик, який плавно звужується. Всі волоски, які виходять за межі точок А і С, підлягають безжального видалення, а якщо ваша природна лінія брів не дістає до них, доведеться домальовувати косметичним олівцем або за допомогою татуажу.

Створюємо брови для круглого обличчя

Тепер приступаємо до практичних дій. Пінцетом потрібно висмикнути все, що виступає за межі точок початку і кінця брови. Перевірити початкову точку ви можете іншим способом: відстань між бровами приблизно дорівнює двом пальцям. Ширину брів для круглого особи визначаємо досвідченим шляхом, обережно видаляючи по одному волоску знизу і оцінюючи результат, поки він не здасться вам оптимальним. Вважається, що чим виразніше риси обличчя, тим ширше повинні бути брови. Тоненькі лінії прикрасять тільки панянок з дрібними рисами.

Ви можете для зручності спочатку намалювати брови на обличчі темним олівцем і зафарбувати зайві волоски білим. Кілька правил корекції брів:

  • ніколи не выщипывайте брови по верхньому краю, тільки по нижньому. По-перше, надати чіткий контур верхньої межі навряд чи вдасться, а по-друге, видалення волосків безпосередньо над очима візуально збільшує їх, як би розкриваючи;
  • не варто надавати кінчиків брів для круглого обличчя занадто гострі краї;
  • слідкуйте за тим, щоб обидві брови вийшли симетричними (від природи вони часто мають різну форму);
  • довгі волоски, які стирчать, можна фіксувати спеціальним гелем або воском для брів;
  • якщо брови рідкі, на допомогу прийдуть олівець, тіні для брів або татуаж;
  • колір брів повинен гармоніювати з відтінком волосся. Яскравим блондинкам підходять світло-коричневі і сірі брови, шатенкам — кольору темного шоколаду, і тільки пекучі брюнетки можуть дозволити собі чорні.

Ну, і наостанок зверніть увагу, наскільки чарівно виглядають круглолиці зірки з самої вершини Олімпу шоу-бізнесу: Камерон Діаз, Дрю Беэрримор, Опра Уїнфрі. І не в останню чергу завдяки правильній корекції форми брів для круглого обличчя (фото).

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *