Брови для овального лица

«Я зустрів дівчину: півмісяцем брову…» — співається в стару таджицької пісні про кохання з першого погляду. Багато народів світу поряд з красою жіночих очей оспівували чарівність брів, скільки пісень і віршів складено про чорнобривих дівчат-красунь. У різний час існувала своя мода на форму брів: їх повністю збривали, малювали здивованої дугою або вищипували ниточкою.Сьогодні ми не слідуємо сліпо єдиної тенденції, розуміючи, що форма брів може кардинально змінити враження від особи, і підбираємо її в залежності від його типу.Які ж брови ідеальні для овального обличчя і як правильно надати їм бажану форму?

Форми брів для овального обличчя

Власницям овального обличчя можна позаздрити — природа їх нагородила тим типом особи, який не вимагає корекції сам по собі. Вони сміливо можуть орієнтуватися на свою природну форму надбрівних дуг і лише вищипувати вибиваються волоски для додання бровам акуратного вигляду. Як кажуть фахівці по візажу, кращі брови для овального обличчя — рідні, але доглянуті.І все ж, немає межі досконалості. «Розкрити» очі, зробити погляд більш відкритим, а вираз обличчя — кокетливим або, навпаки, серйозним і діловитим, все це у вашій владі. Найбільш вдалою формою брів для овального обличчя стилісти вважають горизонтальні, дугоподібні і з м’яким зламом.

Пряма форма брів для овального обличчя

Горизонтальні, або прямі брови підкреслюють овал обличчя, а надто витягнуте обличчя роблять візуально більш коротким і округлим. Вони видають рішучу жінку, яка не боїться відповідальності, з хорошими задатками керівника і врівноваженим характером. У вас прямі брови? Намагайтеся не супиться, коли думаєте про серйозні речі, а при спілкуванні з людьми злегка піднімати їх. Це додасть особі привітне і невинний вираз. Те, що прямі брови для овального обличчя підходять, підтверджує фото Наталі Портман, визнаної голлівудської красуні.

Якщо головка брови розташована занадто низько над оком, особа набуває трохи похмурий вираз. В такому випадку прямі брови для овального обличчя можна трішки підкоригувати: в точці природного вигину выщипайте кілька волосків в нижній частині брови і зробіть пару штрихів олівцем у верхній. Короткий хвостик можна також трохи подовжити. Не дуже добре виглядають прямі брови вугільно-чорного кольору, врахуйте це при виборі олівця або туші для брів.

Брови з м’яким зламом

Багато хто вважає таку форму брів еталонної, адже вони надають погляду ясність і непідробну щирість, молодять і врівноважують риси обличчя. Мигдалеподібний розріз очей гармонує зі злегка изломленными бровами просто ідеально. Але злам не повинен бути високим і різким, це виглядає неприродно, надає овального особі вираження постійного подиву або невдоволення. М’який ж злам підкреслює жіночність та сексуальність особи.

Як створити брови для овального обличчя з м’яким зламом? Для них характерна довга і пряма висхідна лінія, утворена головкою і тілом брови, і йде вниз хвостик. Співвідношення довгої і короткої частин 2:1. Основна частина брови повинна бути достатньо широкою, після проходження місця зламу вона поступово звужується. Не переборщіть з довжиною брови: занадто довгий опущений кінчик накладає тінь смутку.

Дугоподібні брови для овального обличчя

Класична дугоподібна (кругла) форма брів надає особі умиротворений вираз Мадонни. Вона допомагає пом’якшити грубуваті риси обличчя, додати погляду ніжності і теплоти. Зоряний приклад — прекрасна Моніка Белуччі, її дугоподібні брови ідеальні для овального обличчя (фото).

Якщо ви задалися метою знайти такі брови, будьте обережні з висотою вигину, довжиною і товщиною лінії. Високо підняті брови з довгим хвостиком перетворять вас в строгу вчительку передпенсійного віку, а тонкі брови-ниточки — в неймовірну мимру Людмили Прокопівни із «Службового роману». Для круглих брів актуальна природна ширина, яка дуже плавно зменшується від головки до хвостика, і помірна довжина.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *