Чи можна фарбувати нарощені вії тушшю і фарбою: відповіді фахівців

Нерідко, вдавшись до процедури нарощування вій, дівчата замислюються про додаткове фарбуванні тушшю.

gfxworld.ucoz.com

Як правило, це відбувається, якщо спочатку для процедури були обрані вії природного відтінку, а не чорні, які не потребують підфарбовування.

Якщо дане питання задати косметолога-візажиста, то будь-який фахівець відповість, що фарбування нарощених вій тушшю і спеціалізованої для того фарбою допускається, але при дотриманні ряду вимог:

Далеко не кожна туш для фарбування своїх природних вій підійде для нарощених. Важливою умовою є відсутність масла в складі туші, в іншому разі подібне засіб пом’якшить штучні вії, що призведе до їх випадання. Не менш важливо не використовувати водостійкий тип тушею, чи можна фарбувати нарощені вії тушьюпоскольку зняття такої косметики спричинить за собою використання ряду косметичних засобів для демакіяжу, що може також призвести до втрати вій.
В даний час існує спеціалізована туш для нарощених вій, при використанні якої механізм нанесення аналогічний традиційному. Однак необхідно з особливою акуратністю проводити щіточкою туші по накладних вій, не натягуючи і не згинаючи. Це може призвести до деформації, яку самостійно вже не виправити, що прискорить відвідування майстра з-за необхідності корекції.
Нанесення туші варто здійснювати по всій довжині вій, перед нанесенням кожного нового шару попереднього потрібно дати можливість просохнути. Не рекомендується наносити більше 2х шарів.
Важливо використання спеціальної гребінці для подальшого поділу вій, які склеюються в процесі фарбування. Замість гребінця допускається використання звичайної дерев’яної зубочистки.
Процедура демакіяжу нарощених вій дещо відрізняється від технології зняття туші з природних. Не варто використовувати звичні косметичні засоби, інакше зберегти гідний зовнішній вигляд штучних вій не вийде. Оптимально для цих цілей підійде тепла вода, в якій змочують ватяну паличку і проводять тій по віям до повного очищення.

Це досить тривалий процес, тому необхідно спочатку оцінювати дійсну необхідність у фарбуванні накладних вій.
Тільки цей спосіб гарантує збереження штучних вій. Для тих, хто не готовий розлучитися з декоративною косметикою, підійде так звана туш з ефектом нарощених вій, яка за запевненням виробників обіцяє провести аналогічний нарощування результат.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *