Чи можна мити голову милом?

Деяких дівчат питання про ті, чі можна мити голову милом, дуже сильно дивує – навіщо це робити, адже сьогодні є так багато різних шампунів і бальзамів.

Інші ж, навпаки, не можуть уявити собі засіб для миття волосся, краще простенького мильного брусочки.

Чи можна мити голову дігтярним милом?

Дьоготь в косметології використовується досить часто. Його додають в лікувальні склади проти лупи. Кошти з дьогтем перукарі рекомендують використовувати при себореях, грибкових ураженнях, випаданні волосся, а також для активізації роботи волосяних фолікулів.

Чи можна мити голову чистим дігтярним милом? Мабуть, навіть потрібно! Ефект від його застосування у такому випадку буде краще помітним. Засмутити може специфічний запах, міцно въедающийся у волосся. Але його неважко усунути, помивши голову підкисленою водою з бальзамом.

Чи можна мити голову дитячим милом?

Це ще один засіб, що отримав схвалення фахівців. Оскільки воно призначається для ніжних малюків, мило є абсолютно нешкідливим. І це не єдина його перевага:

  • у дитячого мила безпечний склад;
  • до нього не звикаєш;
  • воно знаходиться в доступній ціновій категорії;
  • засіб не може викликати ефект звикання.

Як мити голову милом?

Якщо проводити процедуру за правилами, питань про те, чи можна мити голову рідким милом для рук, не доведеться задавати:

  1. Ніколи не намилюйте волосся безпосередньо милом. Для миття використовуйте попередньо отриману піну. В іншому випадку змити складу з волосся буде дуже проблематично.
  2. Не лякайтеся, якщо відразу після того як змиєте піну, голова буде залишатися нечистою. Просто намильте її невеликою кількістю піни повторно.
  3. Бажано після миття замість бальзаму використовувати розчин яблучного оцту. Кислота в його складі допоможе нейтралізувати луг, що міститься в милі.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *