Чи підходить вам депіляція воском?

Депіляція воском є чудовим варіантом для видалення дратівливих небажаних волосків, який дозволить вам забути про їх відростанні на кілька тижнів.1 порівняно з голінням і використанням крему для депіляції, воскова депіляція є рятувальником вашого часу. Однак завжди важливо враховувати певні фактори при виборі того чи іншого способу депіляції, і іноді депіляція воском може бути не найкращим вибором. Нижче ми наведемо ряд факторів, які необхідно врахувати перед вибором депіляції воском.
Біль, йди геть!

Очевидно, що депіляція воском іноді може викликати хворобливі відчуття. Якщо у вас низький больовий поріг, то ви можете бути особливо стурбовані з цього приводу. Тим не менш, ви можете зробити кілька кроків, які дозволять вам швидко позбутися від волосків. Перед видаленням смужки з воском потрібно натягнути ділянка шкіри, на який вона наклеєна, а саму смужку знімати проти напрямку росту волосся. Намагайтеся уникати повторного нанесення воску на один і той же ділянку шкіри.2 Деякі косметологи радять наносити трохи пудри на шкіру, так як в такому випадку віск буде захоплювати тільки волоски, не чіпляючись за шкіру.3 Якщо ви не впевнені у процедурі депіляції воском, спробуйте інші безболісні способи довгострокового видалення волосся, наприклад, лазерну епіляцію.
Роздратована або чутлива шкіра

Перш ніж вибирати віск, потрібно визначити, який у вас тип шкіри. Крім того, віск не рекомендується для використання на шкірі, схильної до появи псоріазу або екземи, ділянках шкіри з родимками або на ушкоджених ділянках шкіри.4 У таких випадках необхідно проконсультуватися у лікаря перед вибором способу депіляції. У той же час, депіляція воском може підходити і для чутливої шкіри. Експерти Veet створили ряд воскових коштів з такими поживними елементами, як алое вера, яке рекомендується для чутливої шкіри.5 Як і при виборі будь-якого іншого способу депіляції, перед депіляція воском рекомендується протестувати засіб на маленькій ділянці шкіри на можливі алергічні реакції.
Втікаєте з дому?

Існують різні практичні хитрощі, які варто взяти до уваги, коли ви вибираєте підходящий спосіб депіляції. Депіляція воском може дати вам результат на строк до чотирьох недель6 і заощадити час, який ви витратили на повторення процедури знову і знову. Але сама процедура займає трохи більше часу порівняно з іншими способами, особливо, якщо ви тільки вчитеся проводити депіляцію воском. Якщо ви поспішаєте на побачення, вам навряд чи захочеться виходити з дому з не до кінця віддаленими волосками на ногах або з червоними плямами над верхньою губою. У такій ситуації вам краще скористатися іншими способами видалення волосся, наприклад, використовувати крем для депіляції. Хоч і результати його використання не настільки довгострокові часу, як після депіляції воском7, крем для депіляції є прекрасним рішенням при необхідності швидко видалити небажані волоски, так як на процедуру піде всього п’ять хвилин!8Крем для депіляції в душі Veet створено для використання під час прийняття ванни або душу, що дозволяє зберегти дорогоцінні хвилини, тому ви будете готові до виходу вчасно.

Депіляція воском здатна дати фантастичні результати, але Veet може запропонувати вам інші, більш підходящі для вас способи депіляції. При виборі не поспішайте і уважно вивчіть всі можливі варіанти.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру: 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *