Чим краще фарбувати брови?

Щоб зробити форму обличчя красивої і підкреслити красу очей, недостатньо зробити правильну форму брів. 

Потрібно і нафарбувати їх. Найкраще це робити спеціальним олівцем або тінями. Вони випускаються в різноманітних відтінках і добре тримаються на шкірі. Давайте розберемося, чим краще фарбувати брови, і які плюси використання таких косметичних засобів.

Переваги олівця для брів

Дати однозначну відповідь, чим краще фарбувати брови олівцем або тінями, не вийде. У кожного з цих засобів є свої переваги і вони відповідають певним запитам, які не завжди перетинаються один з одним. Олівець для брів – це те, що дозволяє робити тонкі і чіткі лінії-штришками. Вони імітують відсутні волоски і, при цьому, візуально нічим не відрізняються від натуральних. За допомогою олівця ви можете заповнити навіть великі голі ділянки, адже його м’який грифель дозволить з легкістю зробити безліч рівномірних ліній всього за пару хвилин.

Використовувати таке косметичний засіб обов’язково потрібно тим, у кого від природи тонкі брови, адже наносячи пензлем тіні, ви можете злегка виходити за волоски. З-за цього брови не тільки вийдуть ширше, але і будуть виглядати неприродно.

Чим краще тіні?

У вас немає олівця? Чи можна фарбувати брови тінями для очей? Ви можете використовувати тіні для брів, якщо у вас є відтінок, який підходить вам за кольором. Вони ідеально підходять, коли потрібно:

  • посилити природний відтінок на кілька тонів;
  • додати чіткість формі;
  • зафарбувати дуже маленький пробіл.

Але чіткі невеликі лінії тіні дадуть тільки, якщо будуть наноситися вологою пензлем з тонким кінчиком і гострим зрізом. Багатьом жінкам не подобається користуватися ними, так як незалежно від того, якими тінями фарбувати брови (спеціальними або для очей), «голі» ділянки заповнюються повністю і прогалин не залишається. З-за цього брову виглядає гущі і виглядає не так натурально, як при використанні олівця.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *