Чим пахне сексуальний чоловік?

Валерій Салтиков якось написав, що запахи для тварин є найдосконалішим біологічним детектором, і homo sapiens не дуже далеко пішов від них. Вчені впевнені, що навіть зараз, коли людські нюхові рецептори зазнали значну деградацію, звичайна людина може розрізнити від 3 до 5 тисяч відтінків запахів. І це — на відстані до кілометра!

Фактично, під час полювання ми могли б вишукувати дичину нітрохи не гірше, ніж мисливський собака, але поки є супермаркети і ресторани, нам це просто не потрібно. Нюх ми в повній мірі використовуємо лише тоді, коли готуємо смаколики, вибираємо парфуми і… придивляємося до чоловіків. Згідно з науковими дослідженнями, саме запах відіграє при цьому головну роль, а не зовнішність претендента, його статус у суспільстві і риси характеру.

Чим же пахне чоловіча сексуальність?

Процес розпізнавання «свого» чоловіка у кожної жінки проходить індивідуально. Однак відомо, що є і загальні риси, якісь нюхові сигнали, які говорять про сексуальність претендента. Для багатьох жінок секс пахне енергетикою, морем, терпкими грейпфрутовыми відтінками і глибокими, ледь вловимими деревними нотами, схожими на теплий аромат багаття. Саме так пахне чоловік-переможець, спортсмен, владний і водночас ніжний. Щоб допомогти чоловікам знаходити нюхові точки дотику з протилежною статтю, парфумери піднесли їм універсальна «зброя». Назване воно Paco Rabanne Invictus, і в інтернет каталозі http://price.ua/paco_rabanne/paco_rabanne_invictus_edt/catc3772m747952.html його можна замовити за найпривабливішою ціною. Це дивовижний аромат чоловічої сексуальності — текстурний, неймовірно глибокий. Його не опишеш і мільйоном слів, це потрібно відчути.

Запахи, здатні поліпшити сексуальне життя

Що ж ще, крім тонкого шлейфу Paco Rabanne Invictus на чоловікові, може поліпшити сексуальне життя пари? Якщо говорити по-науковому, вплив деяких ароматів дійсно здатне додатково розпалити бажання, і їх застосування залежить від необхідного настрою. Якщо хочеться трохи романтики, можна оточити себе геранню і розмарином. Тропічні пачулі, іланг-іланг здавна використовуються в азіатських країнах, як афродизіаки. Кілька підсилити потенцію допоможуть деревні аромати кипариса і сандалу, а також гвоздики, базиліка, морської солі, лаванди. Запах моху допомагає розслабитися, практично розчинившись один в одному. Все це можна використовувати під час легкого масажу, для додавання в ванну або аромалампу. Але головне — не перестаратися з ароматерапією, адже аромати, як і будь-які ліки, гарні в невеликих дозах.

А тепер пара слів по секрету — для наших читачів, чоловіків. Paco Rabanne Invictus — це, звичайно ж, величезний плюс в скарбничку сексуальності, оскільки дійсно доведено, що спочатку нам подобається запах, а вже потім — і сам чоловік. Але без впевненості в собі теж не обійтися. Мова не про патологічному самозакоханості, а про глибинну, внутрішньої впевненості, дуже привабливою для протилежної статі. Саме вона, після аромату сексуальності, вступає в битву за жіноче серце. І остаточно виграє її.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *