Чим шкідливо нарощування вій?

З нарощеними віями можна забути про макіяж очей: очі виглядають виразними при мінімумі зусиль.

Але й у цієї процедури є свої мінуси…

Першим ділом проконсультуйся з офтальмологом або знайди справжнього професіонала в нарощуванні, який може порекомендувати тобі не ризикувати з процедурою при дуже тонких і ламких віях, а також при використанні лінз (із-за частих дотиків до повік). Ще протипоказанням є інфекційні захворювання очей, жирна шкіра повік і алергія до компонентів клею.

Так, саме клеєм (на нього також може бути алергія, до речі) поштучно кріпляться синтетичні або з натурального ворсу (норка, соболь та ін) війки до твоїм власним. До речі, штучні виглядає навіть природніше з-за того, що вони більш пластичні, мають однакові довжину, товщину і вигин. А ось вії з натуральних матеріалів різної форми і довжини після нарощування будуть помітно відрізнятися від ваших вій.

Якщо ти хочеш отримати суперобъемный ефект, тоді до твоїх віях майстер буде кріпити відразу декілька синтетичних. У середньому процедура триває 2 години. Результат тримається 4-5 тижнів.

Якщо ти хочеш продовжити робити нарощування, то після першої процедури допускається 2-3 корекції. Потім нарощування повторюється з нуля.

Протягом 24 годин після процедури вії не можна мочити. На 2 дні слід відмовитися від відвідування лазні, басейну і солярію. Також не можна спати, уткнувшись обличчям у подушку. Умиватися слід тільки засобами на водній основі без вмісту олій. Заборонено використовувати щипці для завивки: вони можуть нашкодити не тільки штучним, але і твоїх вій. І забудь про туш. Її досить важко змивати, не нашкодивши нарощування.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *