Чистка обличчя: головне — не помилитися з вибором

Шкідливі звички в області косметології лежать в двох площинах: або гіпертрофована турбота про свою особу, зведена до прагнення спробувати кожну новинку, або «неправильний» догляд (наприклад, видавлювати прищі).

Справді шкідливий і негигиеничное пристрасть! Перемогти вугри і запалення на обличчі можна за допомогою чищення — ручний або апаратної.

Потрясіння для шкіри

Механічна чистка обличчя (вона ж ручна) зовні схожа на самостійне видавлювання прищів, але з дотриманням усіх гігієнічних та косметологічних заходів. Це сама ретельна з усіх можливих чисток, допомагає при запущених випадках, але разом з тим і сама жорстка. Спочатку шкіра розпарюється, відкриваються пори, потім косметолог обертає пальці в стерильні серветки і видаляє вугри.

Такий захід — сильне потрясіння для шкіри, незважаючи на всі заспокійливі та стягуючі маски по закінченні процедури. Особа після механічної чистки продовжує хворіти і зберігає червоність ще пару днів. Можливо, вас заспокоїть свідомість того, що зробили корисну справу для власної шкіри. Менш суворо можна очистити шкіру апаратними методами.

«Виманити» на поверхню

Більш удосконалене явище — вакуумна чистка обличчя. Втім, підхід залишився колишнім: вугор треба «виманити» на поверхню.

Робиться це за допомогою спеціального апарату, який буквально «всмоктує» в себе все забруднення. Біда лише в тому, що вакуумний метод теж є стресом для шкіри.

Вакуумну чистку особи ні в якому разі не можна робити перед відповідальним заходом: до кінця дня (як мінімум) ваша шкіра буде демонструвати всі відтінки рожевого. Незважаючи на заспокійливі маски. Ефектом від вакуумного чищення ви зможете насолодитися тільки на наступний день.

Чистка хімічна та ультразвукова

Ультразвукова чистка обличчя (її іноді називають ультразвуковим пілінгом) — більш поверхнева, але зате і менш травмує. Її можна використовувати як профілактичну процедуру або поєднувати з іншим видом чищення. Дія ультразвуку спрямоване на те, щоб зруйнувати все зайве високочастотними коливаннями. Таким способом евакуюються ороговілі клітини, частково усуваються вугри, розгладжуються дрібні зморшки. До речі, ультразвукова чистка відмінно підходить для шкіри, що починає в’янути.

Хімічне чищення особи іноді плутають з хімічним пілінгом. Отже, хімічний пілінг — це жорстка процедура, під час якої за впливом препаратів злазить стара шкіра. При хімічній чистці речовини проникають в епідерміс з дещо іншими цілями.

Хімічні чищення діляться на препаратные і ферментні — в залежності від того, чим користується косметолог. Для препаратної чищення використовуються олеїнова, лимонна, яблучна, гліколева і молочна кислоти. Для ферментної чищення, як нескладно здогадатися з назви, використовуються ферменти: бромелайн і папаїн.

Хімічна чистка взагалі не передбачає фізичного впливу на шкіру. Для початку на обличчя наноситься очищаюча суміш (найчастіше — з гліколевої кислотою), потім починається власне чистка «їдким» складом. Її результат — розігрів шкіри, а також розм’якшення і часткове розчинення жирових стрижнів. Завершує процедуру м’яка, заспокійлива маска.

Як часто чистити, який вид обрати?

Багато залежить від того, наскільки здорова ваша шкіра: наприклад, для жирної, сильно забрудненої шкіри зайве проводити процедуру очищення раз в 10 днів. Для нормальної шкіри — 1-2 рази на місяць. Зловживати чищенням не варто.

Чистку треба вибирати залежно від типу і чутливості шкіри. Чим тонше і ніжніше шкіра, тим м’якше треба з нею обходитися. Сьогодні найефективнішим вважається комплексна чистка, поєднує хімічну з іншого — механічної, вакуумної або ультразвуковий.

Строго кажучи, будь-яка процедура очищення шкіри є набором послуг. Вона обов’язково повинна поєднувати в собі демакіяж, розширення пір і розм’якшення камедонов, власне чищення, масаж, заспокійливу маску і нанесення крему.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *