Чоловік-Лев: надійний захист, щастя і достаток

Символ царя звірів — Лев демонструє влада, честолюбство і гордість. Він розлючений тільки, коли голодний або захоплюють його територію. Але мало хто може зазіхнути на це, тому Лев, як правило, спокійний і добрий. Подивимося на Лева у шлюбі і життя ближче.
Леви — це діти Сонця. Їх управляюча планета дає їм енергію, силу і здоров’я. Їх девіз: я маю намір і роблю. Їх спосіб дії: давати потомство, багатство, щастя і розвиток. І Сонце, і Лев символізують чоловічий тип поведінки, який магнетично притягує жінок.


Як чарують жінку чоловіки-Леви?
Вони виділяються з натовпу вже своїм зовнішнім виглядом: міцної статури, спортивні, акуратно причесані і добре одягнені. Багато з них не проти носити чоловічі прикраси, дорогі аксесуари і брендовий одяг. Врівноваженість і веселість надають цим чоловікам чарівність. Не завжди вправні в інтимних стосунках вони підкорюють своєю пристрасністю і чутливістю. Чоловік-Лев ніколи не буває грубий в любові, він ніжний і романтичний. Він буде намагатися догодити партнерці, вважаючи за краще міцну зв’язок, ніж чистий секс. Крім того, хлопець-Лев — найбільш правильна з усіх знаків. Успішність в кар’єрі і матеріальна незалежність Лева вселяють відчуття надійності. Він не жадібний і з задоволенням робить подарунки. Такий чоловік може сказати: «мені потрібно все більше і більше грошей, щоб мої дружина і діти мали кращу одяг, машину, будинок, відпочинок…». І для нього ця мета цілком досяжна.
Чому стосунки з Левами все-таки часом розпадаються?
Якщо жінка говорить про його недоліки в суспільстві, в колі друзів, скаржиться батькам або колегам, принижує його професійні успіхи і принижує його гідність. Якщо жінка в усьому намагається лідирувати, якщо вона агресивна і непоступливі. Якщо його не оцінили, Лев здатний застосувати силу або безповоротно покинути раніше кохану жінку. Лев може змінити дружині або улюбленою для досягнення кар’єрних цілей. Викривши його в такій зраді, стати ініціатором розлучення може подруга.
Як завоювати чоловіка-Лева і утримати його?
Його не треба підкорювати успіхами у своїй кар’єрі, краще не бентежити Лева перевагою і напористістю, залишаючись трохи позаду. Лев у шлюбі вважає себе королем, він покликаний керувати. Визнайте його ділові якості, висловлюйте повагу, лестите і захоплюйтеся своїм обранцем. Акцентуйте увагу Лева своєї жіночої привабливості. Підкреслюйте свою спокусливість і сексуальність доглянутістю, одягом і витонченим білизною. При зустрічі створіть атмосферу розкоші, комфорту, інтиму з приємною музикою і легким ароматом парфумів: «все для тебе, кохана». Леви, у шлюбі особливо, не виносять навіть думки про суперників, тому кажіть йому, що Ви ніколи і нікого не любив так сильно, як його, навіть якщо це не зовсім так.
Сумісність Львів з іншими знаками Зодіаку
До 30 років Лев сумісний з Овнами і Стрільцями. До 42 років — з Козерогами і Близнюками. Після 42 років — з Вагами і Скорпіонами. Жінки, Ви можете дорікнути Львів у марнославстві та егоїзмі, в тому, що вони воліє громадська думка і влада служити Вам, але вони чесні у своїх вчинках і, якщо вимагають багато, то готові багато дати взамін. За що ми їх і любимо.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *