Чоловік-Терези: у пошуку духовної любові

Щаслива та жінка, яка любила чи любить чоловіка знаку Терези, вона пережила справжнє щастя духовної романтичної любові. Все життя її буде супроводжувати аромат троянд з першого побачення, запах свічок і мелодія першої щасливої ночі. Подивимося на Ваги у шлюбі і життя ближче.

Як зрозуміти чоловіка — Терези?
Терези (24.09 — 23.10) народилися під заступництвом Венери і відносяться до стихії Повітря. Як чоловік повітряної стихії він наділений аналітичним розумом, інтуїцією і розумінням. Терези не йдуть на поводу пристрасті, не брешуть і мають піднесені ідеали. Це чесний, уважний чоловік, прекрасний друг і партнер. Традиційно планета Венера асоціюється з красою, любов’ю і жінкою. Він, як жінка, чарівний, його усмішка чарівна, а коректність поведінки і делікатність спілкування підкорюють. Чоловіки цього типу шукають у жінці зовнішню і внутрішню красу, завжди сподіваються, що вона стане їх духовним спільником. Але Ваги не завжди щасливі, так як ілюзії романтика нерідко стикаються з жорстокістю реальному житті, і абсолютна гармонія, яку вони шукають все життя, неможлива. У них енергія, хоча і стабільна, але низька, їм часом не вистачає волі, і часто у них слабка нервова система — вони не завойовники. Чоловіки-Терези іноді ламаються в повсякденному житті через нездатність пристосуватися до жорстких законів виживання. У них низька опірність до алкоголю, вони частіше, ніж інші, бувають безробітними.
Як підкорити чоловіка знаку Терези?
Якщо серед безлічі шанувальниць він звернув увагу на Вас, то може здатися дивним, що він не рветься в ліжко, так і побачення не так часто. Ні, це не той принц, який Вас врятує від ув’язнення у башті. Він прибув до Вас, щоб посвататися, і придивляється. Дайте йому час зрозуміти і дізнатися Вас, не квапте з вчинками і прийняттям рішень. Він не закохується з першого погляду. Ваги коливаються між розумом і бажанням — йому необхідно час, щоб зрівноважитися. Він насолоджується платонічною любов’ю до Вас і оцінює Ваші духовні цінності. Йому подобається Вас захоплювати, зваблювати, і у відповідь він чекає похвали, схвалення і захоплення. Любляча жінка повинна почекати, поки його романтичний період перейде в необхідність близькості, і він перший дасть їй сигнал. Ваги підуть на заклик жінки, якщо вона зробить перший крок, але тільки в тому випадку, якщо розуміє, що його дуже хочуть і в нього дійсно закохані. Терези мають потребу в гармонійному союзі і врівноваженості, і коли чоловік довідається, що його не люблять (або порушили закони етики і гарного смаку), то швидше відійдуть, ніж будуть докладати зусиль, щоб змінити ситуацію. Під час кохання Ваги дуже ідеалістичні. Вони вимагають довгої любовної гри: пестощів, поцілунків, після чого статевий акт повинен проходити досить швидко, інакше їх естетичні почуття будуть ображені. Велике враження справляє обстановка. Їх планета Венера вимагає розкоші: шовкові сорочки, білизна, парфуми, м’яке світло і романтична музика.
Чоловіки-Терези у шлюбі
Вагами управляє шлюб. Ваги в шлюбі — кращі чоловіки, які добре забезпечують сім’ю, створюють атмосферу згоди, вони гарні батьки. Часто вони розраховують на жінок у досягненні успіху й мети. Ваги більше інших знаків потребують стабільності і рідко розлучаються. Деяке невдоволення може бути з боку дружини, так як Ваги в шлюбі незабаром втомлюються від фізичного аспекту відносин (вони більше стурбовані духовної складової), і після романтичного періоду часті ласки і регулярна близькість з часом починають напружувати. У подружньому житті може бути все відмінно, якщо Ви не вимагаєте чоловіка постійно зображати пристрасного коханця і дозволяєте йому вільно займатися громадською діяльністю або своїми захопленнями. Якщо у чоловіка раптом випадковий роман на стороні, то тільки тому, що він нікому не може сказати «ні». Закінчиться це для нього швидше почуттям провини і покаяння.
Сумісність з іншими знаками Зодіаку
Терези зрівноважуються поступово. Тому в різні періоди життя їм підходять різні партнери. Приблизно до 30 років їх притягують Близнюки і Водолії. Їх зв’язки неміцні і мінливі. Після 30 років Ваги стають більш практичними. Тепер вони сумісні зі знаками Скорпіона і Овна, оскільки ті володіють агресивним честолюбством і напористістю війна (цього не вистачає Ваг), але також вони прагнуть до стабільної сім’ї, і їх приваблює спокійне поведінка Ваг. До 42 років Ваги вже зробили якусь кар’єру, навчилися контролювати свій інтелект, і тепер сумісні з романтичними Рибами і Стрільцями.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *