Чоловік-Змія: від любові до ненависті один крок

Почавши стосунки з чоловіком-Змією, ви відчуєте себе, немов на американських гірках. Дні, повні прекрасних побачень, поцілунків і обіймів, будуть чергуватися з періодами, коли ваш улюблений буде метати грім і блискавку. Якщо такі стосунки вас не лякають, налаштуйтеся на яскравий роман, повний почуттів і пристрасті. Експерти Astro7 розповіли, чим запам’ятаються стосунки з чоловіком-Змією.


Чоловік-Змія: характеристика в любові і шлюбі

У чоловіків-Змій непростий характер. Вони непередбачувані — вранці він співав у душі, кружляв вас в обіймах і цілував, а ввечері може ігнорувати вас або й зовсім влаштувати скандал. Хвилини бурхливих веселощів змінюють напади нудьги, які переслідують за самим дріб’язковим приводів. Чоловікові-Змії нічого не варто викликати ваші сльози своєю байдужістю, а через півгодини запросити вас в кіно. І, повірте, ваша відмова буде сприйнятий коханою людиною як дурний жіночий каприз, а не як справедлива образа на хамську поведінку.

Чоловіки-Змії страшенні кар’єристи, вони напористі і амбітні. Якщо вони поставлять собі якусь мету, не відступляться від неї. Найкращою супутницею для них буде жінка, яка розділить інтереси і погляди чоловіки-Змії. Відносини повинні будуватися на рівних, а не на традиційному розподілі ролей, коли жінка залишається на других ролях. Чоловік-Змія підставить своєї обраниці плече, не стомлюючи ніжністю і сентиментальністю. Якщо в шлюбі будуть діти, батько буде любити їх, але без «фанатизму».
Сумісність із чоловіком-Змією

Чоловік-Змія уживається не з усіма представниками Східного гороскопу. Так, шлюб з жінкою-Собакою принесе обраниці гіркі сльози, а ось жінка-Коза почерпне з відносин з заможної Змією суцільну вигоду.
Сумісність чоловіка-Змії з жінкою-Пацюком

Що сказати, для чоловіка-Змії це непоганий союз, а ось жінці-Криси не дуже-то пощастить. Змія буде мучити Щура критикою і причіпками, вона буде постійно чимось незадоволена. Поки будуть живі почуття, Щур буде все прощати, але як тільки мине любов, Щур знайде собі іншого партнера.
Сумісність чоловіка-Змії з жінкою-Биком

Ці двоє цілком здатні на гармонійні відносини і міцний шлюб. Чоловік-Змія змириться з тим, що його подруга авторитарна і буде робити вигляд, що прислухається до її думки. Якщо жінка-Бик не дізнається про зради чоловіка-Змії чи зуміє закрити на них очі, і вони будуть жити довго і щасливо.
Сумісність чоловіка-Змії з жінкою-Тигром

Якщо ці двоє і зійдуться, то відносини будуть непростими. І чоловік-Змія і жінка-Тигр прагнуть командувати у відносинах, їм не до вподоби другорядна роль. У них різні інтереси, погляди на життя, звички. Якщо їх щось і утримає замість, то тільки пристрасть.
Сумісність чоловіка-Змії з жінкою-Кроликом

Союз чоловіка-Змії і жінки-Кролика має право на життя. Змію буде радувати те, з яким ентузіазмом Кролик створює затишне гніздечко. Якщо Змія змириться з любов’ю Кролика до дружніх посиденьок, вони проживуть разом довге життя.
Сумісність чоловіка-Змії з жінкою-Драконом

Неоднозначний союз, в якому обопільна симпатія буде протистояти повного неспівпадіння інтересів, амбіцій і поглядів на життя. У Змії і Дракона багато спільного, але не настільки, щоб відчувати єднання душ. Жінку-Дракона буде засмучувати емоційна бідність Змії, відсутність ніжності у стосунках.
Сумісність чоловіка-Змії з жінкою-Змією

Здається, що ось він — союз рівних особистостей, розумних, амбіційних. Але в такій парі буде складно зрозуміти, хто лідер, а хто на других ролях. Якщо жінка-Змія зуміє придушити в собі амбіції і віддати кермо правління чоловікові, пару чекають затишні вечори, повні пристрасті ночі і ніжності світанки.
Сумісність чоловіка-Змії з жінкою-Конем

У цієї пари є право на життя. Правда, для цього чоловікові-Змії доведеться викорінити свою полігамність і навчитися зберігати вірність коханій. Адже жінка-Кінь не пробачить зради і не буде закривати очі на пригоди нехай навіть і дуже коханого чоловіка.
Сумісність чоловіка-Змії з жінкою-Козою

Любов у цих відносинах буває скоріше як виняток. Жінку-Козу швидше залучать соціальний статус та матеріальне становище чоловіка-Змії, а не його особисті якості. Якщо Змія буде забезпечена і щедра, Коза дозволить себе любити і зробить вигляд, що любить.
Сумісність чоловіка-Змії з жінкою-Мавпою

Змія і Мавпа можуть створити успішний підприємницький, але не любовний союз. У них спільні інтереси, погляди і амбіції, але всього цього не вистачить для довгострокових відносин і міцного шлюбу. Любов чоловіка-Змії і жінки-Мавпи можлива лише у вигляді винятку.
Сумісність чоловіка-Змії з жінкою-Півнем

В цьому союзі буде панувати гармонія. Чоловік-Змія буде пишатися красою своєї обраниці, жінка-Півень — мудрістю свого супутника. Якщо Півень навчиться стримувати свої пориви, у пари буде багато приємних вечорів.
Сумісність чоловіка-Змії з жінкою-Собакою

Ці двоє можуть зустрітися тільки для того, щоб закрутити яскравий, але короткий роман. У шлюбі чоловік-Змія буде будувати кар’єру і ходити по коханкам, а жінка-Собака — чекати його вдома, плачу ночами в подушку. Вони уживуться тільки якщо Собака змириться з таким поведінкою Змії і не буде її «пиляти».
Сумісність чоловіка-Змії з жінкою-Кабаном

Непростий союз для жінки-Кабана. Чоловік-Змія всіма силами буде демонструвати свою перевагу, намагаючись забрати у Кабана кермо правління. Спочатку Кабан буде терпіти витівки Змії, але коли почуття згаснуть, піде на пошуки іншого партнера.

А у вас були стосунки з чоловіком-Змією? Розкажіть нам, наскільки точно збігся наш прогноз!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *