Чорна маска від чорних крапок

Щоб очистити шкіру від чорних крапок, сальних пробок і вугрів, краще всього використовувати чорну маскуЦе засіб, у складі якого є спеціальна косметична глина, активоване вугілля або лікувальні грязі. Дані компоненти швидко усувають вогнища запалення, покращують колір шкірного покриву і заспокоюють роздратування.Найпопулярніші чорні маски

Чорна маска від чорних точок – це унікальний засіб для очищення шкіри. Вона впливає на внутрішньоклітинний метаболізм, активізує обмінні процеси, і вбирає в себе токсини. Такі маски контролюють діяльність підшкірних залоз, усувають болючий сальний блиск жирної шкіри і покращують стан проблемної шкіри.

У магазинах реалізуються безліч чорних масок для обличчя від чорних крапок. Найефективнішими з них є:

  • Black Mask Purifying Peel від китайської фірми Shills;
  • Pilaten Hydra – виробник — південнокорейський бренд Missha Group;
  • Black Mask – випускається американською фірмою Boscia Luminizing.

Це чорні маски-плівки від чорних крапок. Їх потрібно наносити на все обличчя або тільки на проблемні зони. Вони знімаються одним рухом (потрібно взявши маску знизу за краї, повільно потягнути плівку вгору). Після використання таких засобів слід нанести на обличчя крем.

Кращі рецепти чорних масок

Не довіряєте магазинним засобів? Ефективну і безпечну чорну маску від чорних крапок можна досить швидко і легко зробити в домашніх умовах з глини.

Рецепт маски з глини

Інгредієнти:

  • чорна глина в порошку – 20 г;
  • вода – 10 мл

Приготування і нанесення

Змішати глину з водою. Розпарити обличчя та нанести кремоподібний склад. Через 10 хвилин змити маску нанести жирний зволожуючий крем.

Такий вид масок можна робити з активованим вугіллям, адже це чудовий абсорбент. Він видаляє забруднення і шкідливі речовини, що накопичилися на шкірі в процесі життя, і витягає з пір шкірне сало, запобігаючи появу комедонов. Найкраще робити чорну маску від чорних крапок з активованим вугіллям за таким рецептом.

Рецепт маски з вугілля

Інгредієнти:

  • активоване вугілля – 4 таблетки;
  • молоко кімнатної температури – 15 мл

Приготування і нанесення

Подрібнити активоване вугілля в порошок і розбавити молоком. Наносити цей засіб можна як на Т-зону, так і на все обличчя. Змивають його фільтрованою водою.

Якщо у вас дуже суха шкіра, краще всього зробити чорну маску проти чорних крапок з лікувальної грязі.

Маска з лікувальної грязі

Інгредієнти:

  • порошок чорного бруду – 20 г;
  • фільтрована вода – 30 мл;
  • настій ромашки – 10 мл

Приготування і нанесення

Зробити настій з ромашки аптечної. Змішати його з лікувальною гряззю і водою. Нанести кремоподібний склад на обличчя. Через 15 хвилин змити маску водою.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *