Щоденне очищення обличчя від косметики, пилу і сального секрету є запорукою здорової шкіри.Ігнорування демакіяжу тягне за собою закупорку пір, освіта запалень і комедонов (чорних крапок). При цьому з шкіри не виводяться токсичні речовини, вона втрачає приємний колір і набуває нездоровий вигляд.
Засоби для демакіяжу
Сучасний ринок косметики пропонує запаморочливе кількість найрізноманітніших засобів для демакіяжу очей і обличчя:
- Засіб для очищення очей від макіяжу двофазне – відмінне рішення для дуже ніжної шкіри повік. Рідина складається з тоніка і масла. Перед використанням такий засіб потрібно збовтати.
- Засоби для видалення стійкого макіяжу (губ, очей) бувають представлені лосьйонами і маслами. Варто звернути увагу на ті, що підходять для людей, що носять контактні лінзи, – такі засоби забезпечують особливо дбайливий догляд.
- Мило – дуже консервативне засіб для демакіяжу. Для обличчя можна використовувати лише продукти з високим вмістом гліцерину і вершків. Умивання антибактеріальним милом неприпустимо, особливо, якщо шкіра схильна до жирності і запалення.
- Гель для вмивання – відмінна альтернатива милу. Утворюється пінка видаляє забруднення, залишки секрету і бактерії, не завдаючи шкоди эпидермису.
- Мус – актуальне для жирної і нормальної шкіри. Він випускається у вигляді аерозолю, натиснути на ковпачок якого супроводжується виділенням готової пінки.
- Пінка для вмивання – «родичка» мусу, що представляє собою рідину, яку потрібно вспінювати в руках самостійно.
- Молочко, вершки, лосьйон, крем – всі ці засоби містять у своєму складі масла і зволожувачі, які утворюють на поверхні шкіри плівку-бар’єр, що захищає від пересихання.
- Піниться масло – підходить жінкам із сухою шкірою. Засіб містить спеціальні емульгатори, які роблять його пінним і мылким. Наносять таке масло на вологу шкіру.
- Тонік – нормалізує кислотно-лужний баланс, м’яко очищаючи шкіру від всіляких забруднень. Тонік використовують на завершальному етапі демакіяжу без подальшого змивання.
- Вологі серветки, просочені лосьйоном або тоніком, виручать, якщо провести повноцінне зняття макіяжу немає можливості (в дорозі, в поході).
Техніка демакіяжу
Зняття макіяжу виконується в наступній послідовності:
- Губи – помаду видаляють ватними дисків і молочком (або вершками), рухаючись від куточків до середини.
- Правильний демакіяж очей виконують в напрямку від перенісся до зовнішніх куточків. Розтягувати шкіру не можна. Спочатку видаляють туш, використовуючи ватні палички і рухаючись від коренів вій до їх кінчиків (як при нанесенні макіяжу). При знятті стійкою туші доречно спочатку потримати на нижньому столітті, змочений відповідним засобом, ватяний диск.
- При демакіяжі особи рухаються вздовж масажних ліній, натяг шкіри на яких, вважається мінімальним. Це береже особа від ранніх зморшок і втрати шкірної еластичності.
- Після видалення косметики, обличчя миють водою і протирають тоніком. Потім наносять зволожуючий крем.
Який засіб вибрати?
«Свій» засіб для зняття макіяжу підбирається методом проб і помилок, але ми спробуємо перерахувати плюси і мінуси найпопулярніших продуктів:
-
- L’oreal Тріо Актив – м’яко очищає очі від макіяжу, не викликає роздратування, залишає приємні відчуття. Баночка передбачає зручну кришку, але засіб швидко витрачається і містить такі речовини, як метилпарабены і лаурилсульфат натрію, які, ймовірно, будуть оцінені шанувальницями натуральної косметики.
- Лосьйон Garnier Skin Naturals – делікатно знімає косметику з очей (водостійку в тому числі). Баночка зручно відкривається, засіб дуже економно витрачається, але містить метилпарабены.
- Засіб Biotherm Biosource Hydra-Mineral Cleanser-Toning Mousse – володіє відмінним очищаючим і матуючим ефектом, вкрай економічно витрачається, застосовується для вмивання.
- Bourjois Demaquillant Yeux Doux – добре видаляє туш, не залишаючи розводів і не стягує шкіру навколо очей.
Пам’ятайте, що процедура демакіяжу так само важлива, як і нанесення денного або вечірнього макіяжу.
Рекомендуємо переглянути майстер клас