Депіляція чутливої шкіри

Багато жінок є власницями чутливої шкіриЦе може впливати на повсякденні рішення: від вибору одягу, зробленого з певного матеріалу, до вибору гелю для душу. Аналогічна ситуація і з вибором способу депіляції. Вас може турбувати можлива реакція шкіри, наприклад, появи свербежу або почервоніння, які особливо характерні для чутливої шкіри.1 Однак гарна новина полягає в тому, що існують різні способи депіляції, які підходять для чутливої шкіри. Ось кілька порад, які допоможуть вам вибрати найбільш підходящий з них.
Чутливі ділянки тіла

Деякі ділянки тіла є більш чутливими, ніж інші, причому це дуже індивідуально. Наприклад, шкіра в області бікіні, пахв або на обличчі більш чутлива, ніж на ногах.2 Veet пропонує великий вибір восків і кремів, які спеціально створені для використання на чутливій шкірі. Такі продукти містять натуральні інгредієнти, такі як алое вера, яке славиться своїм заспокійливим дією на подразнену шкіру. Воскові смужки для особи Veet Naturals з маслом ши мають зручну форму, яка підходить для використання на невеликих ділянках шкіри, що полегшує депіляцію воском, запобігаючи повторне використання смужок на одному і тому ж ділянці.
Поради для депіляції

Поява неприємних відчуттів після видалення небажаних волосків цілком природно. Щоб мінімізувати їх, слідуйте декільком простим радам. Перед депіляція воском подбайте про те, щоб шкіра була очищена і насухо витерта. Це зменшує ризик занесення бактерій і дає воску кращий «доступ до тіла».3 Після депіляції зони бікіні або пахв варто обмежити носіння одягу з синтетичного матеріалу. Зробіть вибір на користь бавовняної білизни, щоб ваша шкіра могла краще дихати.4 Якщо ви використовуєте зволожуючі засоби після депіляції, переконайтеся, що в них не містяться парфумерні речовини або барвники, які можуть бути небезпечні для чутливої шкіри.5
Турбота про чутливій шкірі

Крім депіляції є безліч інших заходів, які ви можете зробити, щоб піклуватися про вашій шкірі. Фізичні вправи надзвичайно корисні для здоров’я і загального стану, але пітливість і тертя одягу є їх невід’ємними супутниками. Для тренувань слід запастися вільної одягом і не забувати її своєчасно прати, щоб зменшити можливість контакту шкіри з бактеріями.6 Чутлива шкіра також може реагувати на теплові впливи.7 Гарячий душ або ванна сприяють обезводнення шкіри і роблять її більш сухий, тому варто використовувати воду з менш гарячою температурою. Будь тертя може викликати роздратування на чутливій шкірі. Так, після купання радимо рухами витирати залишки води, а не терти шкіру, особливо якщо ви використовуєте грубі рушники.7

Володарями чутливої шкіри є дуже багато. Такий тип шкіри зустрічається і у жінок у чоловіків. Але ви завжди можете знайти способи поліпшити її стан. Нехай це і вимагає додаткового догляду, але в результаті ви отримуєте гладку та шовковисту шкіру в короткі терміни.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру: 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *