Депіляція інтимної зони

Депіляція інтимної зони – делікатне питання, яке кожна жінка вирішує по-своєму. Останнім часом з’явилося безліч способів позбутися від рослинності на тілі раз і назавжди, лазерна та електро-епіляція дозволяють досягти видимого ефекту буквально за кілька процедур. І ось, коли технології стали дозволяти на довго усунути волосся в інтимних місцях, в моду знову повернулися методи старої доброї депіляції – верстат і крем для видалення волосся. Ми розповімо, з чим пов’язане це явище.

Секрети інтимного депіляції

Як відомо, під терміном «епіляція» ховається метод видалення волосся разом з волосяним фолікулом, а «депіляцією» називають усунення лише видимої частини волосся, корінь процедура не зачіпає. Саме ця принципова відмінність посприяло знову зрослої популярності засобів для депіляції інтимної зони. Плюси очевидні:

 • швидкість процесу;
 • безболісність процедури;
 • низький травматизм;
 • відсутність врастающих волосся;
 • відсутність протипоказань;
 • можливість змінювати дизайн інтимної зачіски в майбутньому.

Власницям тонких і світлих волосся лазерна і фотоепіляція просто не допоможуть, залишаються лише шугарінг, воскова епіляція і електроепілятор. Далеко не кожна жінка готова терпіти біль від подібних процедур, особливо в місцях з тонкою і чутливою шкірою, такою, як в області бікіні.

Досі серед лікарів і обивателів ведуться суперечки і про гігієнічному аспекті наявності волосся в інтимній зоні. Природна рослинність виступає природним бар’єром для чужорідних мікроорганізмів, вона створює власний бактеріальний фон жінки, який охороняє її від інфекцій сечостатевої системи. Зрозуміло, при дотриманні всіх гігієнічних норм.

В таких умовах знову з’явилася мода на бікіні-дизайн: набирає популярність метод видалення волосся лише в місцях, які виступають з-під натільної білизни. Всю іншу рослинність акуратно підстригають тримером до довжини 3-5 мм.

Також багато жінок воліють французький і бразильський варіант інтимної зачіски – коли залишається тонка смуга або трикутник волосся звичайної довжини, а решту збриваються. Це дозволяє проводити депіляцію в інтимних місцях в домашніх умовах, достатньо лише придбати відповідний прилад або крем.

Як роблять депіляцію в інтимних місцях?

Депіляція інтимної зони в домашніх умовах набагато менш хвилюючий процес, ніж епіляція в салоні. Головне, дотримуватися кілька простих правил:

  1. Якщо ви користуєтеся бритвою, обов’язково використовуйте спеціальні креми і гелі для гоління. Це знизить ймовірність порізів в настільки делікатній зоні.
  2. Проводити депіляцію слід після гарячого душу або ванни. Деякі радять навіть накласти на зону бікіні гарячий компрес – якщо зрізати волосся на розпареній шкірі, часовий проміжок між двома процедурами депіляції збільшується в кілька разів. Замість 2 днів ви отримаєте 3-4 доби ідеально гладкої шкіри.
  3. Руху верстата прим гоління і лопаточки для видалення волосся при депіляції кремом повинні бути спрямовані не проти росту волосся, а по діагоналі. Це не відіб’ється на якості гоління, але знизить дискомфортні відчуття.
  4. Тример слід дезінфікувати після кожної процедури стрижки.
 1. Після використання крему не слід мити шкіру з милом протягом 4-5 годин. Також не бажано використовувати будь-яку косметику для зони бікіні.

Давайте зупинимося докладніше на кожному із зазначених методів депіляції. Наприклад, крем для депіляції інтимних місць в перспективі робить рослинність на тілі більш тонкої і рідкісною, а гоління, навпаки, сприяє потовщень волосків. Тример в цьому відношенні не впливає на характер волосяного покриву. У той же час після гоління можна і навіть потрібно використовувати антисептичний лосьйон і крем, пом’якшує шкіру. А ось після крем-депілятор подібні заходи лише спровокують зайве роздратування.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *