Депіляція у чоловіків

Для багатьох чоловіків розмови про депіляцію – табу. Крім звичного щоденного гоління обличчя, у них немає звички видаляти волосся в інших зонах. Але є й ті, хто віддає перевагу збривати волосся на грудях. В залежності від зони, яку потрібно депилировать, можна запропонувати кілька різних способів зробити це. Розкажіть своїм чоловікам.


Волосся на грудях

Багатьом знайомий стереотип про те, що предметом гордості справжнього чоловіка-мачо служить рясно волохаті груди. Але не всім подобається жити з рослинністю на цій частині тіла. Дізнайтеся про способи видалення небажаного волосся. Часто перешкодою для депіляції грудей воском є уявлення чоловіків про хворобливості процедури. Так, в перший раз доведеться проявити певну стійкість, але натомість ви отримаєте відмінний результат на найближчі 4 тижні! Для досягнення більш швидкого, але менш тривалого ефективності результату, можна застосувати крем для депіляції. Завдяки цьому засобу на найближчі 4 дні вам забезпечена ідеально гладка шкіра без ризику опіку (недосвідчена людина може отримати його при депіляції воском). Дія крему для депіляції полягає в тому, що він розчиняє волосок на поверхні шкіри. Зазвичай крем діє протягом 4 хвилин1, їм легко користуватися в душі під час звичайних водних процедур.
Волосся в пахвах

Багато чоловіків строго стежать за станом пахвових западин з естетичних міркувань і бажання уникнути конфузу або появи неприємного запаху. Помічниками тут можуть стати ножиці або бритва, які, втім, складно використовувати в таких важкодоступних місцях, так какесть ризик порізатися. Яка ж альтернатива? На допомогу знову приходять креми для депіляції, які швидко і якісно позбавлять пахви від небажаного волосся без ризику пошкодження шкіри.
Волосся на спині

З віком кількість волосся на спині збільшується, крім того, починає з’являтися більше волосся на плечах і нижче попереку. Волосся на плечах можна спробувати вищипувати, але деякі частини тіла занадто важкодоступні для подібної процедури. Багато вдаються до електричної епіляції в професійних салонах, яка допомагає назавжди позбутися небажаної рослинності на тілі. Зазвичай це дороге задоволення, і варто подумати двічі, перш ніж розлучатися з чим-небудь назавжди. На щастя, креми для депіляції в змозі впоратися і з волоссям на спині. Тільки заздалегідь попросіть кого-небудь допомогти вам у депіляції недоступних для вас ділянок спини.
Трохи нижче

Тільки вам вирішувати, наскільки відрощувати або збривати волосся в залежності від особистих переваг, особливо якщо мова йде про інтимній зоні. Якісь долі тіла голити легше, для інших краще вибрати електричний тріммер, який дозволить зрізати волосся до бажаної довжини волосся. Якщо ви зважитеся поголити інтимні ділянки повністю, врахуйте, що це досить чутлива область, тому краще віддатися в руки професіоналів.

Часи змінюються, і тепер в області засобів депіляції для чоловіків пропозицій більше, ніж коли-небудь. Якщо ви хочете оновити свої косметичні та перукарські звички, скористайтеся нашими пропозиціями для отримання чарівно закінченого, вражаючого образу.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *