Депіляція воском плівковим

Жінок вводить в ступор наявність волосся на тілі. Тепер це не відповідає поняттям про красу. Косметологи постійно знаходять нові способи боротьби з волоссям. Дізнайтеся, що таке плівковий віск для депіляції і як ним користуватися.

Воскова депіляція — що це?

Саме бажання подобатися чоловікам змушують жінок сперечатися з природою. Ідеально гладка шкіра на ногах, відсутність волосся під пахвами, невеликий акуратний пушок в області бікіні – ось еталон, якого дотримуються красуні. Але волосся постійно зростають, підкоряючись своїй програмі, і з ними доводиться боротися.

Тимчасове видалення волосся з тіла називається «депіляція». Прибігає до неї більша частина жіночого населення планети, використовуючи всі доступні засоби. Хтось віддає перевагу старим способам – бритвеним верстатів. Зустрічаються навіть випадки, коли для видалення волосків намагаються користуватися сірниками (що, до речі, дуже небезпечно).

Але більш надійним способом, що забезпечує якісно видалення на тривалий період, є віск. Про воскових смугах відомо вже давно, і цим матеріалом активно користуються. Але от не для кожного виду депіляції вони підходять. Воскові смужки – засіб грубувате, так що ними більш резонна користуватися на волосяному покриві ніг. Область бікіні – зона дуже чутлива, і вимагає більш ніжного підходу. Тим більше, що структура цієї ділянки тіла робить застосування смуг не зовсім зручним.

Використання плівкового воску

Цей вид депіляції став досить популярний, тому купити його не складе труднощів, щоб застосувати в домашніх умовах. Можна відвідати косметичний салон, де проведуть безболісну процедуру, застосувавши гарячий віск. Продається засіб в рідкому вигляді, у формі плиток і в гранулах. Останній формат користується більшою популярністю.

Пластична консистенція матеріалу дозволяє йому природно розподілитися в зоні бікіні, прийнявши форму тіла. Незважаючи на те, що плівкова віск трактують, як гарячий вид видалення волосся, нагрівається він всього лише до температури людського тіла. Це дозволяє уникнути опіків на шкірі і в той же час добре її розігріти, щоб цибулини стали більш податливими.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *