Депіляція холодним і гарячим воском: в чому різниця?

Різниця між депіляцією холодним і гарячим воском зрозуміла з назви. Основна відмінність цих двох методів полягає не в ступені нагрівання воску, а в техніці депіляції. При цьому кожен з методів має свої плюси і мінуси. Давайте розглянемо ці пункти докладніше.

Теплий віск
Цей метод депіляції популярний в салонах краси. Віск нагрівають у спеціальному апараті, після чого обробляють їм потрібну область на шкірі. Далі існує два способи видалення воску: або затверділий віск знімають разом з волосками, або для цих цілей використовується паперова або тканинна смужка.
Холодний віск
Холодний віск ідеально підходить для депіляції в домашніх умовах, так як щоб його нагріти не потрібно використовувати спеціальний апарат. Цей віск вже нанесений на тканинну або паперову смужку. Її просто потрібно розтерти в руках протягом хвилини, щоб віск трохи нагрівся.
Плюси і мінуси
У кожного з методів депіляції є свої переваги і недоліки

Депіляція гарячим воском менш болюча, так як від тепла пори розкриваються і шкірі стає легше розлучитися з небажаними волосками. Для проведення цієї процедури не обов’язково йти в салон, можна зробити депіляцію в домашніх умовах. Розплавлений віск легко наноситься, повторюючи всі вигини вашого тіла. Це полегшує процедуру, на відміну від депіляції холодним воском, коли для обробки певної області потрібно ножицями підрізати воскові смужки, підбираючи потрібний розмір. Незважаючи на це, у холодного воску також є переваги. Наприклад, цей спосіб депіляції вимагає менше часу, так як не потрібно нагрівати віск на водяній бані або використовувати мікрохвильову піч. Депіляція холодним воском – це поєднання хорошого результату і мінімальних зусиль.

Було б несправедливо забути згадати про недоліки кожного з методів. Так, кожний вид депіляції вимагає певної вправності і практики. Для гарячого воску необхідно точно розрахувати температуру, до якої потрібно розігріти віск, крім цього, ця процедура в салоні може бути дорогою.

Воскові смужки з холодним воском потрібно вміти правильно наклеювати і правильно знімати, для цього потрібна певна вправність або трохи часу, щоб уважно вивчити інструкцію. При неправильному застосуванні смужок ви можете зіткнутися з проблемою вростання волосків і появою подразнення на шкірі. Крім того, восковими смужками складно видалити занадто короткі волоски.

Щоб визначитися з вибором, потрібно врахувати безліч нюансів депіляції холодним і гарячим воском. Експериментуйте з Veet, і ви знайдете максимально ефективне рішення для безболісної депіляції.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *