Догляд за шкірою після 30 років

Після 30 років зазвичай з’єднання є початкові ознаки старіння: неглибокі зморшки в області губ, очей, на лобі, втрата пружності, тьмяний колір обличчя, пігментні плями і т. д. Це відбувається не тільки з-за вікових змін в організмі (зниження тонусу м язів, уповільнення метаболізму, зменшення вироблення колагену тощо), а також внаслідок зовнішніх негативних впливів, стресів, перевтоми, шкідливих звичок і багатьох інших факторів.Щоб не допустити швидкого погіршення ситуації, слід грамотно і систематично доглядати за шкірою.Поговоримо про особливості догляду за шкірою особи після 30 років.Етапи догляду за шкірою особи після 30 років

Після досягнення тридцятирічного віку потрібно не тільки доглядати за шкірою за допомогою косметологічних засобів. Догляд за шкірою повинен бути комплексним, що включає:

  • здорове харчування (перевагу потрібно віддавати продуктам, що містять велику кількість клітковини, ненасичених жирних кислот, свіжим фруктам і овочам, кисломолочним продуктам, зернових);
  • достатній питний режим (у день слід вживати щонайменше 1,5-2 л рідини);
  • відмова від шкідливих звичок;
  • повноцінний відпочинок (сон не менше 7 годин);
  • фізичну активність (краще займатися спортом на свіжому повітрі);
  • салонні процедури (пілінг, масаж обличчя, мезотерапія тощо);
  • щоденний домашній догляд.

Основні етапи базового щоденного домашнього догляду за шкірою обличчя наступні:

  1. Очищення. Ретельне очищення необхідна не тільки у вечірній час для видалення косметичних засобів і забруднення з шкіри, але і після нічного сну, т. к. за ніч накопичуються в порах і відмерлі частинки, і продукти життєдіяльності живих клітин, а також піт, жир, частинки волокна постільної білизни та ін Тому слід вмиватися мінімум двічі в день, причому рекомендується відмовитися від звичайної водопровідної води, використовуючи очищену або кип’ячену, обов’язково прохолодну. Засіб для вмивання слід підбирати залежно від типу шкіри.
  2. Тонізація. Після вмивання обов’язково слід використовувати тонік або лосьйон. Ці засоби допомагають ліквідувати залишки очищаючого препарату, знімають подразнення, зволожують шкіру і готують її до нанесення інших косметологічних засобів. Не рекомендується застосовувати спиртовмісні лосьйони і тоніки.
  3. Зволоження і живлення. Креми для особи також слід підбирати відповідно до типу шкіри, а також враховуючи її особливості (схильність до набряклості, висипань, купероз тощо). До 35 років використовувати антивікові кошти ще не варто. У денний час краще використовувати легкі зволожуючі креми і гелі, які підходять для нанесення під макіяж (лише взимку перед виходом на вулицю рекомендовано застосування засобів на жировій основі). Денні засоби обов’язково повинні містити сонцезахисні фільтри. На ніч слід використовувати креми, що містять максимум поживних речовин.Підвищена увага потрібно приділяти шкірі навколо очей, яка потребує окремих уходових средсвах.

Також у домашніх умовах рекомендується регулярно використовувати скраби або пілінги, маски, сироватки, косметичний лід.

Догляд за комбінованою і жирною шкірою особи після 30 років

Обмивати шкіру, схильну до жирності, слід за допомогою спеціальних гелів або желе, які містять речовини, глибоко очищають пори і зменшує їх, особливу увагу приділяючи Т-зоні, для очищення якої краще використовувати косметичні спонж (цим досягається ефект легкого пілінгу). При догляді за жирною шкірою слід пам’ятати, що вона потребує зволожуючих засобах не менше, ніж суха.

Догляд за сухою і тонкою шкірою особи після 30 років

В даних випадках для вмивання варто використовувати м’які кремові кошти. При дуже сухій шкірі краще зовсім відмовитися від умивання, очищаючи обличчя косметологічними вершками або молоком. При виборі кремів слід віддати перевагу тим, що містять рослинні олії, вітаміни А і Е, або ж використовувати на ніч замість кремів натуральні масла або їх суміші.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *