Довгі вії

Кожна дівчина мріє про ідеальну зовнішність, а ідеальну зовнішність уявити без довгих вій практично неможливо.

Підкреслений чіткою лінією вій погляд набуває невловиму чуттєвість і справляє значний ефект на оточуючих.

Трохи про фізіології

Довгі вії – мрія кожної дівчини. Але ось їх довжина і густота передається у спадок, а, як відомо, не всім нам щастить з генами.

Крім того, варто пам’ятати, що кожна вія має свій термін життя, який складається із стадії зростання, спокою і відторгнення. Зрештою, вія випадає, після чого на її місці виростає нова.

Однак при впливі несприятливих факторів, таких як перепади температури, нестача вітамінів, стрес або вік, оновлення вій суттєво сповільнюється.

Основні поради

Оскільки не всім представницям прекрасної статі пощастило з натуральними віями, або ж вони під впливом несприятливих факторів втратили свою природну красу. Пропонуємо вам кілька порад про те, як доглядати за віями так, щоб вони виглядали довшими:

 1. Використовуйте професійні сироватки, що прискорюють ріст вій. Сьогодні на ринку широко представлена професійна продукція для створення довгих вій. Найбільш популярні з них – це сироватка від компанії M. A. C, Faberlic і відновлююча сироватка Mary Kay. В основі таких сироваток лежить складний комплекс біологічно активних речовин, що впливає на метаболічні процеси в клітинах цибулин вій.
 2. Довгі вії в домашніх умовах отримують за допомогою відварів або ж косметичних масел. З першої категорії найбільшою популярністю користуються відвари з ромашки і волошки, а також чайні компреси.

Найбільшого ефекту можна досягти, якщо використовувати суміш рослинного і мигдалевого масла, а також вітамін А в капсулах. Кращий результат буде при комплексному підході та одночасному використанні масел і компресів з відвару.

Макіяж вій

Після того як ваше бажання здійснилося, і ви стали володаркою довгих і пишних вій, про які мріяли, слід розібратися, як нафарбувати довгі вії.

Довгі вії самі по собі є гідним обрамленням для очей і чудово їх підкреслюють, тому основна косметика для очей в даному випадку – це туш.

Для того щоб підкреслити красу натуральних вій, можна також скористатися спеціальними щипцями. Вони додадуть додатковий вигин, а значить, і обсяг ваших вій.

Далі розберемо, як правильно фарбувати довгі вії:

 1. Острозаточенным подводочным олівцем під колір туші розставте крапки на однаковій відстані між віями.
 2. Розтушуйте олівець, надаючи додатковий об’єм віям.
 3. Нанесіть на вії тонкий шар пудри і прокрасьте в один шар тушшю.
 4. Нанесіть другий шар туші, переконавшись у тому, що перший вже досить висох.

При нанесенні туші пам’ятайте про основних правилах:

  1. Розділіть повіку на три уявних сегмента.
  2. Вії на зовнішньому куточку ока необхідно фарбувати у напрямку до скронь.
  3. Вії на внутрішній стороні ока слід фарбувати в напрямку до перенісся, а в середині століття — вгору.

Ці ж правила діють і при необхідності нафарбувати нижні вії.

Для додання своїм віям довжини і густоти вам в першу чергу потрібно терпіння і послідовність у діях. Крім того, чимала роль дістається вашим бажанням мати красиві довгі і густі вії.

Тим дівчатам, яким пощастило від природи мати довгі вії, радимо також дотримуватися наших порад, щоб зберегти своє «багатство» як можна довше.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *