Другий підборіддя — біч і худих, і молодих

Другий підборіддя з’являється не тільки у повних людей. Фахівці естетичної медицини стверджують, що до них приходить чимало клієнток трохи за двадцять з проханням зробити їм підтяжку обличчя. Другий підборіддя — явище придбане, і перші натяки з’являються в підлітковому віці. Одна з причин — неправильна постава. А також звичка читати в ліжку, спати на високих і м’яких подушках…Наші улюблені звички з часом призводять до того, що починається ослаблення волокон сполучної тканини, які не в змозі підтримувати жирову клітковину під шкірою, і жир починає «провисати». Ми самі винні в тому, що у нас з’являється другий Друге підборіддя — біч і худих, і у молодих. 9676.јредподбородок, і ми самі в змозі позбутися від нього. Ми можемо робити контрастні компреси і масаж проблемної зони в домашніх умовах, а також відправитися на спеціальний комплекс в салон краси.У салоні вам запропонують індивідуальну програму в залежності від вашого конкретного випадку, але ефекту за один прийом не буде, лікар-косметолог запропонує вам прийти на процедури від 5 до 10 разів, а то і більше. І треба зізнатися, таке задоволення не з дешевих. В основу програми по боротьбі з подвійним підборіддям входить вакуумний масаж, який впливає на підшкірно-жировий шар, підтягує шкіру і підвищує тонус м’язів. Це відбувається за рахунок поліпшення циркуляції крові і посилення обмінних процесів, в результаті чого тканини звільняються від токсинів.

Сучасна технологія вакуумного масажу по ефективності замінює кілька сеансів ручного масажу. Підтягнути другий підборіддя можна і за допомогою мезотерапії.
За допомогою ін’єкцій косметолог працює в поверхневий шар підшкірно-жирової клітковини коктейлі з лікарських засобів і вітамінів. «Чарівні» коктейлі розщеплюють жир, прискорюють кровообіг, підвищують еластичність і пружність шкіри.
Позбутися від другого підборіддя можна і з допомогою фотоомолодження.Кожна процедура триває від 15 до 25 хвилин, для відчутного ефекту потрібно від 5 до 10 сеансів. При фотоомолодження прискорюється обмін речовин і поліпшується мікроциркуляція крові.
Колір шкіри поліпшується, вона підтягується і розгладжується.
Позбутися від другого підборіддя можна і в домашніх умовах. Для цього візьміть за правило робити гімнастику, контрастні компреси і масаж під час нанесення поживних кремів. Коли ви наносите крем, поплескайте по підборіддя тильною стороною кисті в напрямку від середньої точки до зовнішніх країв щелепи.
А ось і проста гімнастика для зміцнення м’язів шиї і підборіддя. Встаньте прямо, розправте плечі, покладіть на голову книгу. У такому положенні ходите по кімнаті 5-10 хвилин, намагаючись не впустити книгу. Вправа також дуже ефективно для придбання правильної постави.
Ще кілька вправ: Притисніть до упору підборіддя до грудей, а потім з силою відкиньте голову назад. Кінчиком мови з силою упирайтеся поперемінно у верхнє небо і нижні зуби. Заклавши за шию обидві руки, поверніть підборіддя вправо і зробіть вдих. Тепер те ж саме вліво. Зробити 10-15 разів. З силою підборіддя висуньте вперед, напружуючи м’язи шиї. Потім круговими рухами шиї знімайте напругу.
Одне з старовинних бабусиних засобів — для збереження овалу обличчя підборіддя підв’язують еластичним бинтом на 20-30 хвилин кожен вечір, на шкіру наносять живильний крем. Масаж другого підборіддя з допомогою рушники, складеного вчетверо. Змочіть рушник спочатку в холодній підсоленій воді і злегка відіжміть. Можна використовувати настій ромашки, шавлії, деревію. З силою поплескайте рушником під підборіддям 10-15 разів. Сполосніть шию холодною водою і змочіть рушник у гарячій воді (настої трав). Такий масаж потрібно робити як мінімум 2 рази в тиждень.
Навіть в самому запушеному разі не поспішайте вдаватися до послуг пластичних хірургів. Від всіх проблемних зон можна позбутися за допомогою старовинних бабусиних рецептів, поєднуючи їх із сучасними безопераційним технологіями.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *