Елегантна природність

Французький манікюр — еталон стилю та краси. Він підходить до будь-якого одягу і всім стилям, виглядає натурально і розкішно.
Винайдений він 40 років тому, коли на прохання кіностудій стилісти задумалися про нігтях, які актрисам не довелося перефарбовувати після кожної зміни сукні. З тих пір французький манікюр залишається популярним серед жінок всього світу. І він чудово підходить як для природних, так і для нарощених нігтів.

В наших салонах краси ми використовуємо для французького манікюру препарати OPI. Компанія створена 20 років тому і на сьогодні займає 50% ринку продукції для нігтьової індустрії. Сюди входять і лаки і гелі для нарощування нігтів. Ними ми користуємося для створення якісного французького манікюру, останнім етапом якого завжди є підкреслення краю нігтя за допомогою спеціальних білих олівців або лаків (для нарощених нігтів – гелів), фарбування нігтьової пластини в основний колір (бежевий, рожевий) і нанесення лаку-закріплювача. Крім класичного варіанту, майстер завжди може запропонувати клієнткам креативне рішення французького манікюру, гру з довжиною білого кінчика», гамою відтінків, аксесуарами.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *