Епіляція і депіляція в чому різниця

Як видалити волосся без шкоди для здоров’я? 

Який спосіб вибрати для чутливого ділянки тіла? Що потрібно знати про видалення небажаного волосся в домашніх умовах? Як відрізнити епіляцію від депіляції, що підійде саме вам? На ці та інші питання ми постараємося відповісти в цій статті.

Способи видалення волосся

Для початку давайте визначимо відмінності між епіляції і депіляції. Деякі помилково вважають, що в першому випадку відбувається видалення волосся назавжди, в той час як при депіляції можливий повторний ріст волосся.

Однак це в корені невірно, адже способів епіляції досить багато, серед них існують апаратні техніки і мануальні, виключно салонні процедури і домашні способи видалення волосся. Вони відрізняються ступенем впливу на організм, використовуваними матеріалами, часом проведення процедури, а головне — результатом і ступенем ефективності.

В даний час є тільки два методу, після використання яких волосся можуть більше не вирости. Лазерна і Elos-епіляція. Саме ці методики часто вибирають чоловіки і жінки, які мріють позбавитися від волосся назавжди.

Елос-епіляція вважається найбільш ефективною, оскільки відмінно справляється з будь-яким типом і кольором волосся, крім того побічним ефектом від цієї процедури вважається омолодження шкіри, усунення пігментних плям.

Однак всі типи епіляції об’єднує той факт, що при проведеної маніпуляції волосся видаляються з коренем, відбувається вплив не тільки на стрижень волоса, що знаходиться на поверхні шкіри, але зачіпається і волосяний фолікул, який в залежності від обраного методу, пошкоджують на час чи руйнується повністю.

Отже, депіляція — це часткове видалення волосся, без пошкодження його кореня. Під час і після процедури цибулина залишається не пошкоджене, внаслідок чого зростання волосся триває.

Епіляція — видалення волосини, стрижня з волосяним фолікулом.

Способи депіляції

Як правило депіляцію волосся проводять у домашніх умовах, головним чином з-за простоти використання, доступності і швидкого результату.

До депіляції відноситься видалення волосся за допомогою:

бритвеного верстата

депіляційного крему

пінцета

приладу епілятора

На жаль, ефективність даних способів задоволена низька, наприклад, волосся після гоління з’являються вже на наступний день. А після використання епілятора висока ймовірність появи врослого волосся і запалень.

Способи епіляції

Воскова епіляція, шугарінг, ензимна, електро-, фото-, Elos-епіляція — методи в основі яких лежить повне видалення волосся як на час, так і на все життя.

Кожна з названих методик має свої особливості, плюси і мінуси. Показання до тій чи іншій процедурі визначає лікар-косметолог. Враховується як ваші побажання, так і стан здоров’я, анамнез, протипоказання та індивідуальні особливості.

Який спосіб видалення волосся вибрати?

Для початку варто визначитися на який результат ви розраховуєте: короткостроковий і довгостроковий?

Якщо ви не бажаєте кожен день боротися з небажаними волоссям, визначте який бюджет ви зможете виділити на салонні процедури. Залежно від епіліруемие зони (особа, пахви, чутлива зона бікіні, спина або гомілки), а також від типу волосся вам можуть підійти далеко не кожен метод.

Так для чутливих зон (бікіні, під пахвами) універсальним способом є шугарінг, видалення волосся за допомогою спеціальної цукрової пасти.

Хочете позбутися від волосся на обличчі — елос епіляція не тільки зробить шкіру гладкою, але і подарує косметичний ефект у вигляді пружною і підтягнутою шкіри.

Для виявлення протипоказань потрібно консультація лікаря, після чого вам будуть запропоновані оптимальні способи епіляції.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *