Епіляція інтимної зони. Яку процедуру вибрати

Процедура інтимної епіляції зони бікіні може відрізнятися в залежності від площі оброблюваної ділянки.

Найменшою за часом вважається видалення волосся до кордонів білизни, так звана, бікіні класика. Якщо ви вперше зважилися на епіляцію інтимної зони — можна почати саме з цієї процедури. Вона пройде досить швидко, і ви з легкістю зможете перетерпіти неприємні відчуття, адже найчутливіші ділянки шкіри порушені не будуть.

Епіляція воском «під стрінги» передбачає видалення практично всього волосяного покриву, за винятком невеликої ділянки тієї форми, яка вам подобається. Вартість такої процедури трохи вище і становить 1100 рублів.

Якщо ви хочете повністю позбутися від волосся в інтимній зоні, то слід розглянути воскову епіляцію глибокого бікіні, яку ще називають бразильської. Дана процедура потребуватиме від вас більшого часу і терпіння.

епіляція інтимної зони воскомПри регулярному відвідуванні кабінету косметолога, хворобливі відчуття звичайно знижуються. Однак багато що залежить від вашого больового порогу. У будь-якому випадку, відвідуючи майстра по епіляції, ви зможете не тільки швидко і якісно видалити волосся на чутливій зоні, але й отримати консультацію щодо подальшого догляду за шкірою.

Хороший майстер не тільки зробить вашу шкіру гладкою і красивою, але і спробує відволікти вашу увагу від неприємних і хворобливих відчуттів, забезпечивши комфортне проведення часу. Створення приємного мікроклімату під час сеансу епіляції є відмінним показником салону, зацікавленого в залученні клієнтів.

Які основні етапи можна виділити у інтимної епіляції воском.

Підготовчий, перший етап: починається за кілька днів до приходу в салон. Слід відростити волосся до 3-4 см для кращого зчеплення воску з ними. Напередодні процедури краще утриматися від походів в лазню або сауну.

Майте на увазі, що після багаторазового гоління зони бікіні подальше (первинне) видалення волосся за допомогою воску буде трохи більш хворобливе, порівняно з іншими методами депіляції.

епіляція інтимної зоныПроисходит це тому, що волосся при голінні стають дуже жорсткими і товстими, а значить для їх видалення потрібно більш сильний віск.

Наступний етап — безпосередньо процедура епіляції в салоні, яка представляє собою видалення волосся і догляд за шкірою (нанесення спеціального заспокійливого крему або сироватки з кислотами для запобігання появи врослого волосся).

Заключний етап передбачає догляд за шкірою в домашніх умовах. Виняток сильних фізичних навантажень, щоб уникнути роздратування шкіри при надмірному потовиділенні. Перший день слід митися теплою водою і використовувати зволожуючі лосьйони для тіла.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *