Епіляція під пахвами

Чи можна видаляти волосся в області пахв? Звичайно, адже гладка шкіра в цій зоні це не тільки красиво, але і гігієнічно. 

Вологе середовище сприяє розмноженню бактерій, а скупчення волосся тільки посилює цей процес, викликаючи неприємний запах на тілі.

Проте шкіра під пахвами досить чутлива навіть до такого роду маніпуляцій як біоепіляція воском, наприклад. Тому до цих пір одним з найбільш популярних способів видалення волосся є гоління. Це швидкий і безболісний спосіб. До того ж, досить бюджетний і не вимагає спеціальної підготовки і навичок.

Але він підходить тим, у кого волосся не ростуть дуже швидко, адже щоденне гоління пахв призводить до подразнення у цій області, а якщо з’являється ранка або запалення, то процедуру доведеться і зовсім відкласти.

На жаль, під час гоління волосся стають дуже товстими і темними, і добре помітні навіть при мінімальній їх довжині.

Воскова епіляція під пахвами дозволяє видалити волосся делікатніше, швидше і ефективніше. Результат після першої процедури може протриматися до місяця, а з кожним наступним разом волосся будуть тоншати.

Деяким вдається боротися з небажаними волоссям пахвами за допомогою епілятора. Однак це дуже болюча процедура, яку зможе витримати далеко не кожна дівчина. І вже тим більше не варто пропонувати цей варіант чоловікам.

Епілятор працює набагато повільніше воску і вимагає кілька болючих підходів, тоді як воском можна видалити волосся всього за пару раз і далі підчистити залишилися ділянки!

Після епілятора шкіра червоніє, можлива поява кров’яних точок. Це відбувається в наслідок того, що підібрати і відрегулювати інтенсивність роботи приладу вкрай складно. А ось віск можна підібрати, виходячи з того, якої товщини ваші волосся, а також враховуючи попередній спосіб їх видалення.

Для волосся, які збривали бритвеним верстатом, підійде самий сильний віск. Для більш м’яких і пушкового потрібно віск зовсім іншої якості і консистенції.

Лазерна епіляція під пахвами підходить далеко не всім, проте є однією з найпопулярніших процедур. По-перше, за допомогою даного методу можна надовго забути про небажане волосся, по-друге, процедура не займає багато часу за невеликої площі оброблюваної ділянки і по-третє, цей метод відрізняє відсутність хворобливих відчуттів.

Як бачите способів боротьби з волоссям під пахвами дуже багато: від найпростіших і до бюджетних професійних салонних процедур, що вимагають часу, підготовки та фінансових витрат.

Який спосіб підходить саме вам допоможе вирішити косметолог, враховуючи можливі протипоказання.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *