Епіляція виходить з моди. Відрощуємо волосся!?

Останні кілька десятків років дівчата у всьому світі намагалися наблизитися до гламурним образів тих, кого бачили на екранах телебачення, рекламних кампаніях та зі сторінок глянцевих журналів.

Дизайнери оспівували сильну і незалежну жінку, з легкістю поєднує успішну кар’єру, сім’ю, при цьому виглядати вона повинна була як поп-зірка: гламурно і доглянуто. Індустрія краси старанно підтримувала цей тренд і допомагала слабкої статі.

З’являлося все більше процедур по догляду за шкірою, тілом та волоссям, засобів і гаджетів, які давали жінці можливість бути красивою завжди і скрізь!

Популярність соціальних мереж тільки підігрівала інтерес до різних б’юті-процедур, які рекомендували інста-красуні зі своїх профілів. Загляньте в свою instagram стрічку і ви побачите, що кожна друга володарка аккаунта є експертом в тій чи іншій б’юті-області.

Коли бути ідеальною стало не просто модно, а майже природно, почали з’являтися жінки, шокуючі громадськість демонстративною відмовою від епіляції.

Як неважко припустити, однією з перших селебріті, эпатировавшая таким чином громадськість, була Мадонна, яка виклала селфи з неголеними пахвами.

Думки фоловерів розділилися: хтось поспішав підтримати артистку, розглянувши у цьому вчинку глибокий соціальний підтекст. Деякі вважали видовище волохатими пахвами зірки не естетичним і вульгарним.

Тим не менш подібні вчинки продовжують з’являтися, викликаючи жвавий інтерес громадськості.

Як до цього ставитися кожен сам для себе вирішить…

Очевидно, що мода на ідеальність, вилізанность образу поступово проходить.

Гламурні красуні без недоліків залишаються в минуле, поступаючись місцем звичайним дівчатам зі своїми індивідуальними, а значить унікальними особливостями.

Окрасою сучасних дівчат стає природна краса. Ідеально гладке, немов пластмасове лялькове тіло сьогодні вже не еталон.

Веснянки, родимки, гетерохромія, неслухняні кучерики — ось сучасне прикраса молодих, вільних і красивих.

Що ж стосується епіляції, в цьому питанні кожен сам для себе вирішить на чому варто зупинитися. Наприклад, раніше абсолютна більшість дівчат повністю розлучалось з небажаними волоссям в інтимній області, віддаючи перевагу глибоке бікіні, або так званої бразильської епіляції. Сьогодні мода на абсолютну гладкість поступово проходить, все більше жінок бажають залишити акуратну лінію волосся, підкреслюючи тим самим свою жіночність і зрілість.

Якщо говорити про інших зонах, зокрема пахвах, щиколотках, то епатувати публіку своїм прагненням до природності, сподіваємося будуть небагато. Швидше за все, як і більшість сміливих, ексцентричних тенденцій, ця швидко пройде. Адже те, що можна пробачити зірок, для абсолютної більшості буде виглядати в кращому випадку дивно. Щоб не перетворитися в міську божевільну або нечупару, рекомендується з обережністю застосовувати модні віяння, адаптуючи їх під свій індивідуальний стиль!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *