Фактори, що негативно впливають на результат епіляції

Незалежно від способу видалення волосся, тривалості ефекту, всі ми чекаємо якісного результату від процедури — гладку шкіру, без зайвої рослинності, врослого волосся і подразнень.

Деякі помилково вважають, що отримати бажаний результат просто — достатньо всього лише визначитися з видом епіляції.

Однак існує ряд факторів, враховуючи які можна постаратися звести до мінімуму небажані наслідки від косметичних процедур.

Отже, почнемо з одного з ключових моментів проведення будь-якого виду епіляції — вибір салону і відповідного саме вам майстра.

В даний час такі критерії, як тривалість присутності салону на ринку, вартість послуг, близькість від центру, реклама не є показником якості проведених процедур.

На що варто звернути увагу в першу чергу при відвідуванні салону.

Чистота і порядок повинні бути не тільки в кабінеті косметолога, на ресепшені вам повинні запропонувати бахіли для того, щоб проїхати на процедуру.

Косметолог повинен бути в чистому костюмі або медичному халаті. Будь-яка процедура повинна проводитися в одноразових рукавичках і з використанням одноразових приладів або насадок, які розкриваються у вашій присутності!

На ваше прохання адміністратори повинні показати документи, які свідчать про те, що косметолог пройшов відповідне навчання і має право на проведення тієї або іншої процедури.

Для того, щоб епіляція пройшла максимально комфортно, знайдіть «свого» майстра. Хтось під час процедури воліє налагодити легке спілкування, а декому більше до душі мовчання. Для когось важлива швидкість проведення процедури, іншим — атмосфера.

Мало хто замислюється, що перед будь епіляцією необхідно підготувати шкіру, особливо це стосується радикальних методів видалення волосся.

Недостатньо просто відростити волосся певної довжини і прийти в салон. За кілька днів до процедури слід виключити жорсткі скраби, віддавши перевагу м’яким пілінгу, скоротити перебування на сонці. Пам’ятайте: перед епіляцією шкіра повинна бути здоровою, без ознак ушкодження.

Важливим фактором, що визначає наскільки тривалим буде ефект після епіляції, є дотримання рекомендацій косметолога.

Уникайте сонячних променів для запобігання появи пігментних плям, якщо це неможливо, використовуйте крем з високим спф-фактором. Не варто вирушати в баню, сауну і навіть басейн відразу після епіляції. Пройде тиждень, і ви зможете повернутися до звичних занять.

Дотримуйтесь графік сеансів епіляції, який ви визначили спільно з вашим косметологом і не використовувати інші методи видалення волосся між процедурами.

Перед сеансом обов’язково поцікавтеся у майстра про протипоказання і наслідки, які чекають на вас після процедури, повідомте про наявних захворюваннях.

Використання спеціальних засобів з невеликим вмістом фруктових кислот допоможуть запобігти появі врослого волосся після біоепіляції.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *