Фарба для вій і брів

Не можна недооцінювати значимість брів і вій.

Він є одними з найвиразніших рис обличчя. Але не кожну жінку природа наділила насиченим і густим обрамленням очей. Однак фарба дозволить кожній виглядати привабливо, не загубившись у натовпі.

Вибір фарби для вій і брів

Перед тим як фарбувати вії або брови фарбою, слід серйозно підійти до пошуку і вибору потрібного засобу.

Для фарбування слід використовувати тільки спеціально фарбу. Застосовувати для цієї процедури фарбу для волосся не слід, так як це може пошкодити волосяні фолікули і привести до випадання вій.

При виборі кольору фарби професіонали радять керуватися таким правилом: для брюнеток колір брів повинен бути на три тони світліше, ніж вибраний засіб, а у блондинок – на три тони темніше.

Залежно від кольору волосся, вибір фарби може бути таким:

 1. Блондинкам рекомендується звернути увагу на світло-коричневі, золотаві й сіруваті відтінки.
 2. Шатенкам слід віддати перевагу коричневий або русявий відтінок.
 3. Чорний колір підійде тільки володарка дуже темних локонів.
 4. Рудим радять зупинити свій вибір на теракотових тонах.

Як правильно фарбувати вії і брови фарбою?

Підготовчий етап передбачає розведення фарби. Фарба (2мл) розбавляється з окислювачем (10 крапель). Інгредієнти перемішуються. Важливо строго дотримуватися інструкції, так як будь-яке відхилення може призвести до небажаних наслідків.

Розберемося, як пофарбувати вії фарбою:

  1. Перед процедурою шкіру навколо очей наносять жирний крем в якості захисту. Під вії підкладають серветки.

 

  1. Фарбою спершу змащують вії товстим шаром, акуратно, намагаючись не потрапити в очі, а потім брови.

 

  1. Для фарбування фарбу досить потримати протягом п’ятнадцяти хвилин, після чого її видаляють за допомогою ватних тампонів, просочених кремом.

 

На кінцевому етапі промивають очі, акуратно, не розтираючи їх. Якщо фарба потрапила на шкіру, то для очищення використовують засоби для вмивання — гель, піну абогідрофільні масло.

Хороша фарба для вій

Найбільш популярні засоби наступних виробників.

Елітан Стійкий Макіяж

Має у своєму складі uv-фільтр і вітамін В5. Для фарби характерна низька вартість і тривалий результат (до одного місяця), проте вона має нетривалим терміном зберігання.

Concept profytouch

Розрахована на п’ятиразове використання. Фарба має середню стійкість. Її легко наносити і змивати при попаданні на шкіру.

Фарба фірми Estel

Добре лягає, дозволяє отримати обіцяний колір. До її недоліків відносять середня стійкість (два тижні) і її утруднене видалення з шкіри.

Професійна фарба Refectocil

Її активно застосовують в салонах. Вартість її набагато вище перерахованих раніше коштів, при цьому окислювач слід купувати окремо. Однак результат фарбування досить тривалий (близько шести тижнів). При цьому виробник пропонує величезний вибір палітри.

Натуральна фарба для вій

Серед натуральних засобів, виділяють крем-фарбу, вироблену на основі хни. Зручний аплікатор дозволяє акуратно пофарбувати брови і вії. Звичайної упаковки вистачає на десять застосувань. При цьому ефект фарбування натуральним барвником не відрізняється від результатів використання інших засобів.

В якості барвника можна використовувати руколу, точніше її сік. При видавлюванні його з трави він темніє.

Шкідливо чи фарбувати вії фарбою?

Використання фарби користі не принесе, однак її неправильне застосування може ще й нашкодити. Від процедури фарбування варто відмовитися при:

 • наявності захворювань очей;
 • алергічної реакції;
 • запаленнях або ранках навколо очей.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *