Фарбування брів в домашніх умовах

Корекція та фарбування брів будинку вже давно стали звичними процедурами для багатьох жінок.

Вже пройшли ті часи, коли вони поспішали в салон до майстра кожні 2-3 тижні для того, щоб він змінив форму брів і пофарбував їх в потрібний колір.

Що потрібно для фарбування брів?

 1. Pefecto Cil – фарба потрібного кольору.
 2. Oxi дант 3% — для активізації фарби.
 3. Плоска кутова кисть, яку можна придбати або в косметичному магазині, або в мистецькій крамниці.
 4. Невелика ємність для розведення фарби.

Фарбування брів хною також можлива, однак, варто враховувати, що це не професійний спосіб фарбування. При використанні хни оксидант не потрібен, порошок хни розбавляють водою.

Спосіб фарбування брів в домашніх умовах

  1. Очистіть область фарбування за допомогою серветок або миючого засобу, а потім визначте область фарбування. Легше працювати, якщо відзначити кордон фарби з допомогою білого олівця – обведіть їм навколо брів, намітивши точки вигинів і межі. Використовуйте для визначення головних точок кисть, прикладаючи її вертикально до перенісся (початок брови), по діагоналі через далекий край райдужки ока (область вигину), а також по діагоналі через зовнішній куточок ока (визначається кінець брови).

 

  1. Коли брови підготовлені, змішайте фарбу з оксидантів. Досить невеликої горошини фарби і приблизно 5 крапель оксиданта. Сьогодні можна придбати вже розведену фарбу, однак такий варіант не є більш економним.

 

  1. Тепер потрібно нанести фарбу за допомогою плоскої кисті на брови, не виходячи за намічені кордону. В цей же час можна зробити тимчасову корекцію брів – якщо десь бракує волосків, просто докрасьте їх пензлем, і затемнений колір надовго збережеться на шкірі. Якщо фарба була нанесена не акуратно, приберіть з допомогою ватної палички надлишки.

 

  1. Завершальний етап фарбування – корекція форми. Обведіть тонкої ватною паличкою кордону фарби, щоб вона пофарбувала шкіру і брови рівне. Через 10 хвилин змийте фарбу. Чим довше вона залишиться на бровах, тим яскравішим та насиченішим буде колір, але також важливо пам’ятати, що брови при довгій фарбування можна «спалити».

 

Як освітлити брови після фарбування?

Корекція форми брів, фарбування не завжди проходять успішно, і тому виникає потреба висвітлити брови.

Займатися висвітленням з допомогою перекису водню в домашніх умовах не рекомендується. Є спеціальні засоби для змивання фарби, які використовують професійні перукарі, і до цих майстрам варто звернутися з подібною метою. Якщо самостійно намагатися висвітлити брови, то це може зіпсувати їх, або дати непередбачуваний колірної результат.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *