Гарний макіяж для зелених очей

Зелені очі – рідкісній дар природи, який здатний перетворити будь-яку зовнішність.Ось, чому гарний макіяж для зелених очей це, в першу чергу, макіяж, який підкреслює їх колір, посилює його. Домогтися такого ефекту можна різними способами, адже далеко не кожна жінка ризикне з’явитися на людях з яскраво-фіолетовими або рожевими тінями, хоч саме їх візажисти рекомендують зеленооким красуням в першу чергу.

Особливості красивого денного макіяжу для зелених очей

Красивий повсякденний макіяж для зелених очей повинен відповідати відразу декільком вимогам:

 • бути простим і легким у заподіянні;
 • не перевантажувати образ;
 • підкреслювати природний відтінок очей;
 • бути стійким.

З останнім пунктом найпростіше – буде достатнім бази для тіней і хорошою туші, наприклад, термоактивній. Така не обсиплеться і не розмажеться на протязі всього дня.

Для того щоб макіяж доповнював образ, а не диктував його, слід обмежити кількість використовуваних прийомів візажу. Наприклад, якщо ви носите стрілки – відмовтеся від тіней, або обирайте підводку нейтрального відтінку: світло-коричневе, сіре, тауп. Це допоможе залишити основний акцент безпосередньо на відтінку очей. Якщо ж ви хочете підсилити свій природний зелене забарвлення райдужної оболонки – вибирайте макіяж з використанням одного відтінку тіней і туші для вій. При цьому тіні повинні контрастувати з кольором очей: бути мідними, бузковими, рожевими.

Красивий легкий макіяж для зелених очей буде простіше виконати, якщо дотримуватися такі правила:

 1. Тим, у кого в райдужці присутні жовті вкраплення, краще не використовувати червоні і фіолетові тіні. Вони посилюють саме цей пігмент.
 2. Поверх чорної або коричневої туші можна нанести кольорову – фіолетову, або зелену. Це додасть відтінку очей глибину, але буде менш помітним, ніж яскраві тіні.
 3. Чим більше контраст, тим ясніше і яскравіше очі. Гарний макіяж для сіро-зелених очей передбачає мідні і коралові відтінки. Тим, у кого очі болотного кольору, більше підійдуть холодний рожевий, фіалковий та ліловий кольори. Якщо у вас темно-зелені очі, йдуть в колір морської хвилі, вибирайте теракотовий і червонувато-коричневий подтон тіней і підводки.

Правила нанесення гарного вечірнього макіяжу для зелених очей

У вечірньому макіяжі теж важливо дотримати контрастність. При цьому слід враховувати не тільки відтінок зеленого у райдужки очей, але і ступінь насиченості кольору. Світлим зеленим очам більше підійдуть темні, добре пігментовані відтінки. Темні очі краще підкреслять світлі тіні і декоративна косметика нейтральних кольорів. Чорний і темно-сірий в макіяжі прийнятні майже для всіх зеленооких жінок, але якщо ви віддаєте перевагу цим квітам, зверніть увагу на яскраві відтінки, підсилюють зелений колір очей, при виборі рум’ян і помади.Ніжно-рожевий, яскраво-червоний, або цегляний акцент на губах або вилицях цілком здатний замінити собою тіні. Це правило особливо стане в нагоді тим з нас, хто ще не встиг оволодіти технікою нанесення складного макіяжу з використанням декількох відтінків тіней і їх розтушовуванням.

Колір волосся також відіграє значиму роль. Гарний макіяж для брюнеток з зеленими очима не може бути таким же, як і мейк-ап блондинки. В цілому процес перетворення можна звести до дотримання таких правил:

 1. Жінкам з яскравим контрастним зовнішністю потрібно вибирати більш стримані варіанти макіяжу очей, роблячи акцент на губи.
 2. Блондинкам важливо пам’ятати, що рожеві тіні неправильного відтінку можуть зробити обличчя блідим і болючим. Якщо сумніваєтеся у виборі, наносите рожеві тіні лише на нерухому частину століття.
 3. Зелений колір очей– сам по собі видатний акцент зовнішності, тому краще використовувати менше косметичних продуктів в макіяжі.
 4. Рудим зеленооким жінкам варто уникати чорної підводки і туші для вій – вони роблять обличчя більш грубим.
 5. Якщо ви вирішили використовувати зелені тіні, їх відтінок не повинен повторювати колір очей. В ідеалі вибрати максимально відрізняється зелений.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *