Готель Хілтон евакуювали через флакончика-бомби

Прийнявши флакончик з нішевою парфумерної водою Madame Shi Tnt Eau de Parfum за вибухівку, адміністрація готелю Hilton викликала поліцію і почала евакуацію. Пригода сталася в самому центрі міста Йорк, у Великобританії на Тауер-стріт.

Помітили підозрілий придмет під час прибирання номерів, 31 січня о 9.20 ранку. Флакончик перебував серед туалетного приладдя одного з гостей готелю.

Свідки розповідають, що весь готель був повністю евакуйований, приїхали поліцейські і інші служби екстреної допомоги. Коли фахівці увійшли в номер вони виявили коробку, всередині якої перебувала парфумерія, виконана у вигляді динамітних паличок на яких красувався напис TN.

Офіцери поліції поставилися до подій серйозно. Флакон з духами виглядав точно як три шашки динаміту, пов’язані разом. До них навіть був прикріплений шнур, нагадує дитонатор. Все це було поміщено в дерев’яну коробочку. Люди насправді повірили, що перед ними вибухівка.

Цікаво, що подібні образи для своїх видань дизайнери парфумерії вибирають не вперше. Згадати той же Viktor & Rolf Spicebomb, випущений в 2012 році, який нагадують гранату, і навіть містить чеком, яку можна висмикнути.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *