ІДЕЇ ГЕОМЕТРИЧНОГО ДИЗАЙНУ НІГТІВ

Володарки хитромудрого екстравагантного смаку і любительки будь-яких експериментів можуть з усією сміливістю наносити на нігті геометричний манікюр, який буде чудово виглядати навіть на самих коротких нігтики.geometricheskij-dizajn7Цей вид дизайну нарівні з класичним френчем, вже який сезон поспіль залишається на вершині моди. І не дивно, адже всілякі квадратики, ромби і різнокольорові смужки, можуть ідеально вписати в абсолютно будь-який образ, як повсякденно класичний, так і коктейльно-вечірній.

Згадуємо геометрію

Не варто думати, що геометричні малюнки, можна зробити тільки в салонах краси за допомогою фахівця. У домашніх умовах такий вид манікюру дуже легко створити самостійно. Для цього достатньо мати при собі стандартний набір інструментів, скотч, улюблені лаки, трошки терпіння і фантазії. Слід пам’ятати, що манікюр, який несе в собі чіткі лінії і форми, зовсім нескладний для створення унікального шедевра.

Однак перш ніж приступити до нанесення геометричних сюжетів на нігті, необхідно провести звичайну процедуру манікюру. Тобто видалити старе покриття лаку безацетоновой рідиною, відсунути або обрізати кутикули і знежирити поверхню нігтів. Тільки після цієї процедури слід нанести основу вибраного кольору і бажано в один шар, так як наступні шари будуть наноситися у вигляді малюнка.

Після того, як основа добре підсохне, варто приступити до створення геометричного орнаменту. Для цього потрібно невелику смужку звичайного скотчу наклеїти на нігтьову пластину, так щоб втілити в життя задуманий малюнок. Та частина нігтя, яка буде пофарбована в інший колір, повинна залишитися вільною від скотчу. Саме її необхідно пофарбувати в інший колір, а після повного висихання, акуратно зняти скотч і при бажанні повторити процедуру. Щоб даний дизайн, зроблений в домашніх умовах, радував свою володарку ще довгий час стоїть зверху нанести прозорий лак.

Оригінальні та прості ідеї геометричного манікюру

Найпростіший, але і в теж час цікава манікюр геометричні малюнки якого складаються з ліній, смужок, виглядає красиво і неповторно. До того ж цей варіант не тільки простий і практичний, але і не вимагає додаткових пристосувань. Тільки в деяких випадках можна застосовувати смужки тонкого скотчу або спеціальні зигзагоподібні наклейки.

Спрощений варіант геометричного манікюру, малюнок більше схожий на клавішу музичного інструменту. Щоб його відтворити слід пофарбувати ніготь лаком білого кольору, а після повного висихання, на кожному ноготке ближче до основи намалювати чорний квадрат. Після чого розкрити прозорим лаком і дати підсохнути. Такий дизайн виглядає елегантно і креативно, а головне буде доречний в діловому образі і класично вечірньому.

Манікюр з квадратами можна малювати не тільки біля основи, але і в краю нігтя. Такий геометричний малюнок при правильному поєднанні відтінків може візуально подовжити ніготь і приховати недоліки нігтьової пластини. До того ж квадрати, прямокутники і ромби, виконані глянцевими лаками на матовій основі досить сміливе рішення в світі стильного дизайну нігтів.

Геометричний малюнок з використанням різних фігур, вважається більш складним варіантом, який вимагає тимчасових витрат і більше терпіння. Звісно, можна вдатися до допомоги дизайнера, але роблячи такий манікюр в домашніх умовах, можна не тільки насолодитися естетичним процесом, але і зробити свій унікальний орнамент, який буде радувати свою володарку довгий час.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *