Іній на віях – срібний макіяж очей

Очі – найважливіша деталь особини, адже саме в очі — «дзеркало душі», ми дивимося при зустрічі і спілкуванні, саме за їх допомогою можна «говорити» без слів. І як важливо, щоб жіночі очі дійсно привертали увагу і змушували затримувати погляд.

Макіяж очей – це ціле мистецтво, що дозволяє досягти колосальних змін способу і доступне кожній жінці. Правильно нанесений макіяж очей, насамперед, дозволяє візуально створити виразний і глибокий погляд, підкреслити їхню форму та колір, підкоригувати деякі недоліки.

На сьогоднішній день декоративна косметика дозволяє вибрати величезна кількість варіантів для макіяжу очей. Одним з таких варіантів може стати срібний макіяж очей – прекрасний вибір для свята, дискотеки або просто вечірньої прогулянки.

Кому підходить срібний макіяж очей?

Срібний колір ніколи не втрачає своєї актуальності. Цей відтінок, як відблиск срібла, одночасно асоціюється з холодом, справедливістю і з благородством, аристократичністю. У макіяжі цей колір додасть очам блиск і яскравість, а погляду додасть свіжості, виразності й глибини.

В принципі, срібний макіяж буде до лиця будь-якій жінці, важливо лише правильно його нанести і при необхідності використовувати і інші відтінки, органічно поєднуючи їх з основним. Чистий срібний колір ідеально підходить жінкам з фарфорово-світлою шкірою і блакитними очима. Брюнеткам і блондинкам з засмаглою і смаглявою шкірою краще використовувати більш м’який і теплий відтінок — сріблясто-бежевий, наприклад. Рудоволосим дівчатам бажано поєднувати срібний колір макіяжу з іншими відтінками (наприклад, кораловим, оливковою, зеленим).

Як виконується срібний макіяж очей?

Срібний макіяж очей припускає безліч варіацій нанесення – в залежності від кольору, форми, розміру очей і від бажаного результату. Ми наведемо один з класичних варіантів, який підійде більшості жінок:

 1. Насамперед, як і при створенні будь-якого іншого макіяжу очей, потрібно привести в порядок шкіру навколо очей. Після очищення нанесіть на шкіру зволожуючий крем або спеціальну основу під макіяж, при необхідності скористайтеся коригувальним засобом.
 2. На всю поверхню верхньої повіки нанесіть тіні світло-сріблястого відтінку.
 3. Далі скористайтеся срібними тінями більш насиченого відтінку, наносячи їх на верхню повіку, починаючи від середини лінії росту вій вгору до зовнішнього куточка складочки століття. Великої пензликом розтушуйте лінію переходу світлих і насичених срібних тіней (при нанесенні тіней не повинно бути ніяких чітких меж відтінків).
 4. На область під бровами, внутрішній куточок ока і нижню повіку нанесіть хайлайтер. Можна скористатися білими, кремовими або рожевими тінями, які додатково «відкриють» і освіжать погляд.
 5. Зовнішню третину нижнього століття, а також складку верхнього століття покрийте тінями самого «соковитого» срібного відтінку, ретельно розтушовувавши.
 6. При бажанні можна скористатися підводкою для очей. Колір – чорний, синій, сірий або насичений срібний. На додаток до синьої або сірої підводці можна скористатися наступним способом:
  • змочіть у воді плоску скошену пензлик і відіжміть надлишок рідини;
  • занурте пензлик у срібні тіні і проведіть нею вздовж лінії вій поверх підводки.
 7. Покрийте вії тушшю чорного або сірого кольору. Для досягнення більш яскравого і незвичайного, казкового ефекту можна нанести на вії спеціальний іскристий блиск.

На завершення зазначимо, що сріблястий макіяж очей добре гармонує з тілесною і червоною помадою, але абсолютно не поєднується з бронзовою і золотистої помадою.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *