Інструменти для ідеального манікюру і його дизайн

Каждая ухоженная девушка или женщина должна заботиться о ногтях и помнить о необходимости пусть и скромного, но маникюра. Особым же любительницам запаха лака для ногтей и блеска акриловой пудры не представляется жизнь без красивого, оригинального и изысканного маникюра. Что же должна иметь в своем небольшом салоне красоты такая девушка для более полной и профессиональной обработки своих ноготков?

У кожній жіночій косметичці…

Пункт №1: манікюрний набір.

Вибираючи манікюрний набір, варто звертати увагу на виробника і якість кожного інструмента.

У кожній жіночій косметичці…

Пункт №1: манікюрний набір.

Вибираючи манікюрний набір, варто звертати увагу на виробника і якість кожного інструмента.

В манікюрний набір повинна входити:

Ножиці зі злегка закругленими або прямими кінцями;
металева пилка;
щипчики для видалення відмерлої кутикули;
різець;
спеціальна паличка для відсунення кутикули.

Пункт №2: масло для кутикули.

Перед будь-яким манікюром відмерлу кутикулу треба не тільки відсунути, а при необхідності і видалити різцями, але і додатково зволожити спеціальним маслом для кутикули. Крім зволожуючого і тонізуючого дії на шкіру навколо нігтьової пластини воно також допомагає видаляти з шкіри надлишки лаку в разі, якщо він випадково потрапив на кутикулу.

Пункт №3: м’яка пилочка та поліруючий блок.

В манікюрних наборів найчастіше м’яка пилочка для делікатного підпилювання не зустрічається, а блок завжди доводиться купувати окремо.

Пункт №4: спеціальний засіб на клейовій основі, що запобігає попадання лаку на шкіру.

Безпосередньо перед манікюром було б непогано нанести на область навколо нігтя це засіб, який при швидкому висиханні перетворюється в напівпрозору плівку, яка легко вдаряється разом з надлишками лаку.

Пункт №5: базове та топове покриття.

Дані покриття обов’язково повинні бути хорошої якості, а так як висока якість визначає в більшості випадків ціна і дорогими. Базове покриття наноситься в один або два шари перед нанесенням кольорового лаку або гелю і запобігає пожовтіння нігтьове пластини, її руйнування під дією інших лаків, покращує її зовнішній вигляд. Топове покриття ж завершує манікюр і наноситься в один шар.

Пункт №6: безпосередньо кольорові лаки.

На сьогоднішній день асортимент лаків для нігтів непристойно широкий і різноманітний: лаки з матовим або блискучим покриттям, перламутрові і магнітні лаки з блискітками або без. Але у будь-якої дівчини повинні бути лаки шести основних базових кольорів, які можна буде після змішувати з допомогою фольги, паперу або спеціальної панелі: білий, чорний, червоний, синій, зелений, жовтий і бежевий кольори.

Пункт №7: палітра для змішування кольорів.

Пункт №8: перекладна фольга для нігтів.

Продається невеликими рулончик різних розмірів і перекладається на базове покриття при щільному натисканні пальцями. Їх асортимент так само різноманітний: фольга зустрічається як матових кольорів, що створюють ефект лакового або гелевого покриття нігтя, так і блискуча, з різними орнаментами, переливами, переходами кольорів.

Пункт №9: самоклеючі кольорові стрічки.

Можуть використовуватися як для дизайну нігтів, так і в якості трафаретів.

Пункт №10: водні або звичайні наклейки для нігтів.

Водні наклейки продаються цільними, для всього нігтя. Перед використанням їх треба попередньо намочити у воді, відклеїти плівку і обережно приклеїти до нігтя, притиснувши пальцями або пінцетом. Зайву частину наклейки обережно відпиляти пилкою по напрямку до центру нігтя.

Пункт №11: стрази і всякого роду набори заклепок, намистин, перлин, ікринок, об’ємних прикрас, металевих фігурок та деталей.

Їх можна наклеювати на топове покриття, або на спеціальний клей для страз – в останньому випадку вони будуть триматися надійніше. Після приклеювання стразів ніготь слід покрити топом, не заходячи на стрази, інакше їх блиск пропаде.

Пункт №12: дотси

Дотси – інструменти з кульками різних діаметрів на двох кінцях; використовуються для точкового манікюру. Можна замінити звичайними зубочистками.

Пункт №13: набір професійних пензликів для манікюру.

У тому числі віялова кисть і тоненька пружна кисть для дизайну на нігтях.

Пункт №14: акрилові пудри, оксамитові порошки і численні блискітки.

Все це розмаїття наносять на ніготь, покритий базовим шаром і кольоровим лаком, або пінцетом або пальцями, легкими прихлопывающими рухами.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *