Інтерв’ю з засновницею будинку Giulietta Capuleti

Нещодавно, в рамках московської презентації, журналістам вдалося зустрітися з Brunhilde di Mara De Guidi — засновницею італійського парфумерного будинку Giulietta Capuleti, присвяченого героїні драми Вільяма Шекспіра.

Перший аромат — Soul Drops — був випущений в 2011 році, а в 2014 на світ з’явилася нова колекція, що складається з трьох ароматів, — Ballo in Mascera (Бал-Маскарад), Bugia Bianca (Брехня для порятунку) і Ritorno Amaro (гірке Повернення). Як розповідає Мара (саме так її представили і так до неї зверталися в подальшому), до більш глибокого дослідження-розуміння особистості Джульєтти її підштовхнуло питання маленької дочки про те, чому стільки людей стікаються до балкона Джульєтти в Вероні і хто ж вона така, ця знаменита дівчинка-жінка. Спочатку це дослідження, що включає в себе не тільки перечитування тексту Шекспіра, але і звернення до подібних історій у його сучасників, не передбачала конкретно парфумерного продовження. Ідея створення парфумерного будинку народилася набагато пізніше.

Мара, насамперед дозвольте подякувати вам за Ваші аромати! Дуже добре, що з’являються і розвиваються бренди, які підходять до створення парфумерії не тільки натхненно, але і відповідально. Що стосується останньої колекції — на мій погляд вона дуже сильно відрізняється характером від Вашого дебютного аромату. Якщо можна так сказати, Soul Drops — це початок історії, тонкий, романтичний і проникливий, часом навіть нервовий, а аромати Far From Balcony здаються сміливими, де дорослішим і серйознішим.

Мара: Так, звичайно ці аромати розрізняються. У першу чергу тому, що вони говорять на різних мовах. Soul Drops говорить про минуле. Я намагалася знайти натхнення для цього аромату в шекспірівській драмі, оскільки я хотіла створити щось автентичне того часу. Тому і ароматні матеріали, які були використані при створенні Soul Drops, це матеріали з минулого, з тієї епохи. Ми намагалися навіть зберегти ті ж, або дуже схожими способи екстракції, застосовувані для цих матеріалів. У новій же лінії я говорю про сьогодення. Це історія про сучасну Джульєтту, адже по суті, її історія вічна й актуальна для будь-якої епохи.

Три нових аромату створювалися одним парфумером чи різними?

Мара: Ні, це різні люди. Як відбувається процес роботи над ароматом: спочатку я створюю, скажімо, символічну піраміду з ароматів, з якими хочу працювати. І я вважаю, що у кожного парфумера є свій «улюблений» інгредієнт. Інгредієнт, робота з якою йому вдається краще. А якщо працювати над всіма ароматами з одним парфумером, то вони стануть занадто однотипні.

Тобто, якщо я правильно зрозуміла, Ви вибираєте спочатку цікаві та відповідні створюваного образу аромату інгредієнти, і тільки потім шукаєте парфумера, який зміг би працювати з ними найкращим чином?

Мара: Так, майже завжди це так. Тому що частіше навіть я вибираю один інгредієнт, навколо якого потім ведеться робота.

Класичний питання — чи є у Вас якісь плани по випуску нових ароматів?

Мара: Так, незабаром ми представимо новий аромат 779. Він буде випущений з прицілом на літо і не буде містити спирту, тобто його можна буде використовувати на пляжі, на відкритому сонці не боячись за здоров’я шкіри. Але не думайте, що це буде стандартний літній аромат. Ні, цей аромат не буде ні свіжим, ні відверто цитрусовим, він буде теплим; можливо, не схожим на інші наші аромати. Але основна відмінність, звичайно, це відсутність спирту в композиції.

Через три роки Giulietta Capuleti повертається з трьома новинками, які продовжують ароматні алюзії на тему «Ромео і Джульєтти». Зараз Мара розповідає про відмінності в підході до створення першого аромату і нової колекції.

Крім нових ароматів, марку чекають зміни до візуальної символіки. Витончений кинджал з крилами — буде змінено у зв’язку з культурологічно-релігійним казусом. Суть його в тому, що ця символіка нагадує хрест, що неприйнятно в мусульманській культурі. За словами Марі, коли з’явилися вимоги з боку людей, які сповідують мусульманську релігію, про те, щоб змінити символіку марки, вона не надала цьому великого значення і не думала про задоволення цих вимог. Але з плином часу обурення і вимог ставало все більше, що і призвело до рішення про зміну дизайну. Історія з маркою Giulietta Capuleti не є єдиним випадком подібного роду. Наприклад, у 2012 році безліч списів було зламано на ґрунті заяв про зміну символіки знаменитих футбольних клубів Барселона і Реал Мадрид. Але, як показують фотографії 2015 року, і герб Барселони, і герб Реала від своїх хрестів не позбулися. Мара теж обіцяє не змінювати дизайн кардинально, а лише звести до мінімуму можливі релігійні алюзії.

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *