Йод для краси нігтів

«Руки жінки – це її обличчя». Як би суперечливо з точки зору біології не звучало це висловлювання, воно є дійсно вірним, особливо в наші дні.

Кожна поважаюча себе жінка намагається стежити за своїми руками: хтось довіряє їх салонам і майстрам, а хтось наважується стати справжнім випробувачем самих різних народних коштів, що передаються з покоління в покоління. І одне з них — йод. Той самий, яким ми мазали в дитинстві рани і синці.

Відгуки про нього вкрай суперечливі: деякі жінки дійсно помічають зміцнюючу дію даних процедур, інші ж спалюють кутикулу і шкіру навколо нігтів, помічають сухість і потріскування нігтьової пластини.

Корисні властивості йоду для нігтів

Щоб зрозуміти, чим зумовлені корисні властивості йоду, потрібно розібратися, чим же він є. Це медичний розчин, на 95% складається з спирту. Сам же йод добувають з природних речовин (зола морських водоростей, води деяких озер), корисна дія яких давно доведено вченими.

Даний розчин дійсно дуже корисний для нігтів: спирт має знежирюючим дією, завдяки чому йод проникає глибоко в структуру нігтя і заповнює мікротріщини, які є основною причиною розшарування.

Як можна використовувати йод:

змащувати нігтьову пластину;
у складі ванночок;
у складі масок.

Просте змазування нігтів – найпоширеніший спосіб, так як він не вимагає великої кількості часу і зусиль. Деякі задаються питаннями: «чи можна так робити? чи ефективно це? не завдає це шкоди?» Якщо дотримуватися певних правил, то все безпечно.

1.По-перше, перед використанням найкраще убезпечити ніжну шкіру навколо нігтів: нанести зволожуючий крем, який створить плівочку, захисний бар’єр від спирту.
2.По-друге, йод потрібно наносити тонким шаром, пам’ятати про те, що правило «чим більше – тим краще» не працює в даному разі, а точніше працює у зворотний бік. З-за великого вмісту спирту Ви не можете поліпшити нігті, а тільки нашкодити їм.
3.По-третє, проводити таку процедуру бажано не більше одного разу в тиждень.

Якщо Ви маєте час і бажання, то можна приготувати ванночки для нігтів. Доведено, що такі процедури не тільки корисні для рук, але і надають заспокійливу дію на нервову систему. Самий простий спосіб – додати 1 або 2 (залежно від обсягу) краплі йоду в ту ванночку для рук, яку ви зазвичай робите (бажано теплої). Це посилить її лікувальні властивості.

Можна приготувати так само йодну сольову ванночку. Для цього приготуйте теплий сольовий розчин: столову ложку солі необхідно покласти в склянку теплої води, потім додати 1-2 краплі йоду і потримати в отриманому розчині руки не більше 20 хвилин. Така ванночка, як і парафінотерапія, зробить нігті більш товстими, менш ламкими, убереже їх від розшарування.
Якщо Ви хочете відновити свої нігті після невдалого зняття манікюру, після пошкоджень, то відновлююча поживна маска з йодом і оливковою олією допоможе Вам як не можна краще! До того ж, вона не складна у виконанні.

У столову ложку підігрітого масла налийте 2-3 краплі йоду і змажте нігті і кутикули. Цю процедуру бажано проводити на ніч, 1 раз у тиждень. Вже через кілька тижнів Ви помітите приголомшливий ефект: нігті будуть сяяти красою і здоров’ям, вони будуть рости швидше, Ви забудете про те, що таке «нігті».

Отже, йод є натуральним, недорогим і доступним засобом для підтримки здоров’я нігтів, а здорові нігті – це не тільки приємно для себе, але і дуже важливо для інших. Пам’ятайте про це, дорогі дами!

Рекомендуємо переглянути майстер клас по манікюру:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *