Кисть для розтушовування тіней

Якщо спонжем або пальцями зручно розтушовувати гелевидні або рідкі тіні, то для найбільш поширених сухих тіней необхідно використовувати саме кисть, інакше акуратно розтушувати їх не вдасться.

Кисті для нанесення і розтушовування тіней

Багато кисті можуть використовуватися як для нанесення, так і для розтушовування тіней.

В цілому кисті для тіней поділяються на 3 групи:

 1. Широкі кисті, з досить довгим, м’яким ворсом, найкраще підходять для нанесення основи, накладання тіней на велику площу.
 2. Короткі, з ворсом різної довжини, плоскі біля основи, зазвичай використовуються для нанесення основного тону в куточках очей та під нижнім століттям.
 3. Досить щільні, м’які, найчастіше використовуються для розтушовування межі між різними відтінками.

Кращими кистями для розтушовування тіней вважаються кисті з ворсинками різної довжини, з куполоподібним верхом і густим, але м’яким ворсом. Для розтушовування тіней уздовж краю вій більше підійде кисть з пружним коротким ворсом і практично рівним краєм. Кисть може бути виготовлена як з натуральної щетини, так і з штучного матеріалу. Вважається, що для розтушовування кремових тіней бажано брати пензель з штучного матеріалу, яка не вбирає жири, а для сухих тіней краще підходить щітку з натуральної щетини.

Але також варто відзначити, що для акуратного нанесення тіней велику роль грає матеріал, з якого виготовлена растушевочная кисть, а жорсткість її ворсу. Занадто жорстким ворсом, який зустрічається у дешевих кистей, можна дряпати повіку, крім того він створювати нерівність тони, залишає смужки і борозни.

Марки кистей для розтушовування тіней

  1. Кисть MAC 217. Одна з найбільш популярних кистей, з щільно зібраним ворсом і практично рівним краєм. Кисть з натурального ворсу, підходить для будь-яких текстур, створює плавні переходи між кольорами.
  2. Кисть MAC 226. Ця кисть густіше, ніж попередня, має куполоподібною формою і помітно звужується до кінчика, тому відмінно підходить для фарбування складок століття і куточків очей.
  3. Кисть MAC 275. Кисть з м’яким укороченим ворсом і скошеним краєм, яка добре підходить для розтушовування тіней в куточках очей і по лінії росту вій.
 1. Yves Rocher Eyeshadow Brush. На відміну від попередніх, ця кисть не плоска, а об’ємна, з заокругленим краєм, досить щільна, але не колюча. Добре розтушовує як переходи між кольорами, так і тіні по краю ока.
 2. Кисть Oriflame Professional Blending Brush. Бюджетний порівняно з попередніми варіант, який дозволяє розтушувати тіні на досить великій поверхні, але не підходить для фарбування куточків і складок століття. Довгий Ворс і жорсткий.
 3. Кисть для розтушовування тіней Mary Kay. Непоганий бюджетний варіант. Кисть з ворсом однієї довжини і округлим краєм, досить щільна, але не жорстка.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *