Клей для нарощування вій

Додати погляду глибину й виразність, підкреслити розріз очей допомагає процедура нарощування вій.

Одним з факторів, що визначають якість і стійкість результат, є правильний вибір клею, на який кріпляться штучні волоски.

Клей-смола для нарощування вій

Розглянутий вид продукту має в складі натуральну основу. Він надійно фіксує як пучки, так і поодинокі вії, забезпечує їх стійкість до зовнішніх впливів (вологи, сонця, вітру, механічним пошкодженням під час сну). Крім того, смола нетоксична, не виснажує природні волоски, не провокує подразнення повік і гіперемію шкіри. Також варто зауважити, що клей для нарощування вій даного типу швидко знімається з допомогою спеціальних коштів (близько 20 хвилин).

Популярні марки:

  • Dolce Vita;
  • i-Beauty;
  • Kodi;
  • Macy;
  • Vivienne;
  • Beautier Prime 6.

Кожне з перерахованих найменування має кілька підкласів, як правило, A, B і C. Вони визначають густину речовини і швидкість застигання.

Професійні майстри воліють більш рідку текстуру і миттєвого схоплювання, так як такі характеристики дозволяють виконати нарощування максимально акуратно, без грудок, а також заощадити багато часу.

Хороший клей для вій не повинен містити формальдегідів і складних хімічних сполук. Але навіть самий якісний продукт може викликати відповідну реакцію імунної системи при попаданні на шкіру. Такі проблеми потребують особливого підходу.

Гіпоалергенний клей для нарощування вій

Придбати подібний засіб можна тільки в спеціальних магазинах або замовити безпосередньо у виробника. Воно повинно мати медичну ліцензію, про що згадується на етикетці (Medical Grade).

У клею, не викликає алергію, повністю відсутній який-небудь запах, в складі немає дратівливих шкіру і слизові оболонки компонентів, його можна наносити навіть при відкритих очах без пощипування, печіння і сльозотечі.

На жаль, через відсутність у розглянутих продуктах смолистих речовин подібний клей не дуже стійкий. Термін носіння нарощених вій становить 1-2 тижні, в окремих випадках – до 21 дня.

Найбільш рекомендовані марки коштів:

  • Dolce Vita «Гіпоалергенний»;
  • AG Co LTD Safety Glue.

Останній клей перевірений і схвалений дерматологами, успішно пройшов медичні дослідження, тому абсолютно безпечний.

Рекомендуємо переглянути майстер клас

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *